Wpis z mikrobloga

Kojarzycie może jakieś warsztaty, zajęcia, regularne spotkania w #gdansk na których można zdobyć jakieś umiejętności? Szukam sobie nowego hobby i zapychacza czasu, niestety wszystko co widzę to albo skierowane dla dzieci, albo dla bab, i dotego dotyczy śpiewu/tańca/aktorstwa. Jakieś pojedyncze zajęcia z ceramiki.

Jak wyszukuję cokolwiek w tym temacie, to wypluwa mi wyniki jak wyzej, albo szkoły/studia policealne, a nie szukam sposobu na zdobycie uprawnień xD

Jest coś w ogóle organizowane w #trojmiasto ? Najbardziej by mi zależało na jakimś majsterkowaniu, czy robieniu mebli, ale może jest coś, co mi nawet do głowy nie przyszło, a warto się zainteresować.
  • 7
@Sinklinorium: mignęło mi to, nawet widziałem że są też w Gdańsku, ale nie mają konkretnej oferty z której by wynikało, że te zajęcia dzieją się w miarę regularnie przez dłużej niż miesiąc. Jedynie jakieś pojedyncze wydarzenia na FB, część z grupami wiekowymi do 24 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GKC__: no to ze swojej mańki polecę reko, przebierasz się za wikinga/ słowianina, szyjesz ciuchy na podstawie znalezisk z odpowiednich materiałów, kleisz tarczę, a jako kowal wystukasz sobie grot włóczni czy co tam będziesz chciał. Do tego treningi walk, itd.