Wpis z mikrobloga

@technojezus
@Nikita_Mazepin
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie nasz stołeczny klub wielki klub ,i tak wyjątkowy i ważny bo to nie jest klub jakiś tam taki sobie
kogo to śmieszy niby? Wy macie 12 lat, że śmieszy was logo jakiegoś klubu w barwach lgbt?


@technojezus: Ja myślę, że bardziej ich śmieszy, że z jednej strony masz środowisko hurr durr prawdziwy menszczyzna bughonor ojczyzna (czyli taki kibic legii czy innego gówna) a z drugiej ich herb w barwach LGBT. Mnie to nie bawi, ale jestem w stanie dostrzec tutaj aspekt humorystyczny.
tak, a o co chodzi?


@sopel87: współczuję

@djtartini1: Ale to, że ktoś jest uposledzony intelektualnie jak kibolstwo prawicowe, to mnie to nie obchodzi. Ja kibicuje Legii i mi to nie przeszkadza, nawet wspieram LGBT

Tak, bo umieszczenie symbolu tych klaunów na czymkolwiek, sprowadza to coś do poziomu żartu.


@ab6661: dlaczego dla ciebie symbol tęczy oznacza ,,klaunów''? Jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa?

mnie bawi to jak sie triggeruja klubowe neandertale