Wpis z mikrobloga

EPIC ROZPOCZYNA ŚWIĄTECZNE ROZDAWANIE GIER

===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 76
USER SCORE: 7.2

Czwarta z 15 darmowych gier to Sable za FREE w EPIC

AKTUALNE! do 19.12 godzina 17:00

Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpoleca zapraszam do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #pcmasterrace #epic #cebuladeals #grajzwykopem #gryzadarmo #zainteresowania

LISTA DODTYCHCZASOWYCH GIER

1. Bloons TD 6 (15.12)
2. Horizon Chase Turbo (16.12)
3. Costume Quest 2 (17.12)
4. Sable (18.12)

PRZEZ CAŁE GRUDNIOWE ROZDAWNICTWO EPIC NIE BĘDĘ WOŁAŁ NIKOGO Z LISTY. Za dużo wklejania abym to robił codziennie. Osoby zainteresowane darmówkami muszą pamiętać o codziennym dodawaniu gier.
Metodzik - EPIC ROZPOCZYNA ŚWIĄTECZNE ROZDAWANIE GIER


===============[EPIC]=====...
  • 14
@Metodzik: Jak dla mnie to trochę nie fajnie skoro się zobowiązałeś. Mogłeś też to lepiej zaznaczyć w tym akapicie w którym piszesz o zapisywaniu się do listy.

Ale ciężko mieć jakieś pretensje skoro poświęcasz swój czas i swoją darmową pracę. Wystarczy też w sumie zaobserwować tag. Propsy, że ci się w ogóle chce.

Zapytam też się retorycznie bo zakładam, że wiesz: wiesz, że jest generator komentarzy do wołania? - klocus.pl/wolacz/
@dasfddklfdslkfkx: w którym momencie się zobowiązałem do wołania przy każdym znalezisku z darmową grą ? od czasu gdy zrobiłem listę to wołam tylko na EPIC i GOG, STEAM jest sporo innych darmowych gier na które nie wołam.

Tak wiem o generatorze ale chyba dopiero teraz się dowiedziałem, że nie muszę dodawać po 50 osób w wpisie tylko mogę więcej. W tym generatorze jest, że jako pomarańczka można dodawać max 50 osób.
@Metodzik: Można więcej osób wypisać w komentarzu, ale dla pomarańczy wykop zawoła tylko 50 pierwszych nicków. Chyba, że coś się zmieniło. W sumie nigdy tego nie sprawdzałem.

w którym momencie się zobowiązałem


Tak zrozumiałem ten akapit:

Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpoleca zapraszam do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.


Ale racja, nie ma tu żadnego
@dasfddklfdslkfkx: Właśnie to dodawanie mnie blokuję umysłowo :) kopiowanie i wklejanie na tą chwilę ponad 30 komentarzy jest trochę męczące. A dochodzi robienie tego codziennie to już mi się odechciewa dawać info o nowej grze.