Wpis z mikrobloga

Brak alergii (sprawdzone panelem), spirometria ok, rtg płuc ok, wszystko ok a znowu zaczyna się (jak prawie co roku) cięższe oddychanie bo zima się zaczęła ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba czas pomyśleć o #!$%@? na 3 miesiące i przeczekanie w ciepłych krajach bo nie mam innego pomysłu xd

#zdrowie #oddychanie #pluca #oskrzela #medycyna #krakow #zalesie
MrFisherman - Brak alergii (sprawdzone panelem), spirometria ok, rtg płuc ok, wszystk...

źródło: comment_1671401153C84mkNmVmjvlyC2AEyj9pc.jpg

Pobierz
  • 9
@MrFisherman 3 miesiące to mało, celuj raczej w 4-5
Zakładam, że nie palisz? Nie jesteś obciążony żadnymi genetykami układu oddechowego? Sprawa wygląda tam samo w domu jak i na zewnątrz? Czy może w którejś z opcji jest nieco lepiej?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kremufka2137: @DyingLight: nie palę, aczkolwiek wiadomo jak to w Krakowie jak i okolicach z czystością powietrza + tu u mojej dziewczyny gdzie mieszkam jest ocieplanie kominkowe (drewno) więc to pewnie też jest powód. Mamy też oczyszczacz powietrza ale jak widać na to akurat nie pomaga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kremufka2137: chodzi Ci o to że jak jest wysoka wilgotność (nawilżanie) + temperatura wysoka to ciężej sie oddycha? Być może, ale przy za suchym powietrzu się dostanie bólu gardła i innych chorób gdo a ogrzewać też trzeba więc chyba nie ma idealnego rozwiązania
@MrFisherman myślałem w drugą stronę, suche powietrze w okresie grzewczym, wysuszone drogi oddechowe, większą podatność na różne infekcje, są różne sposoby na podkręcenie wilgotności w domu, może dla eksperymentu warto spróbować.