Wpis z mikrobloga

@Kielek96: Jasne że tak. Nie obejrzałem chyba z 60% meczów bo uznałem że 'nie będę marnował czasu na nołnejmów' a tu sie okazało że nie tylko srogo namieszali, to jeszcze robili świetne widowiska. Chętnie sobie wymaksuję ten mundial na 100%, bo serio jest historyczny.
@Mekeke2: Też kiedyś tego nie umiałem, ale z czasem nauczyłem się cieszyć z oglądania powtórek, wiadomo na żywo dużo lepiej się oglada, ale w dorosłym życiu niestety nie zawsze jest to możliwe.
@Kielek96: ale co to za frajda znając wynik. Zero emocji
Człowiek ogląda akcję mniej wiecej w minucie gdy padl gol i sie zastanawiasz: "czy to ta akcja bramkowa?"
Podobnie oglądam StopChama. Oglądając patrzę dookoła na samochody i sie zastanawiam ktory to coś #!$%@?/#!$%@?
@Tanczacy_z_lewakami: @Mekeke2: Poza tym oglądając powtórkę zwracam też uwagę na różne detale na które wcześniej nie zwracałem uwagi oglądając na żywo, z tego powodu oglądam ten mecz z "czystą głową" bez takiego jakby "ładunku emocjonalnego".

Wiadomo że człowiek zazwyczaj komuś tam kibicuje i nie jest na 100 % obiektywny w swoich ocenach oglądając na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)