Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jest mi ktoś w stanie ułożyć sensowny plan ppl?

Mój aktualny wygląda tak, że w push robie wyciskanie sztangi, potem wyciskanie hantli na lekko ugiętej ławce i potem w zależności co jest wolne to kolejność dowolna i robię wyciskanie żołnierskie sztangą, prostowanie przedramion na wyciągu górnym, wyciskanie na maszynie siedząc (zazwyczaj zaliczam dwie takie maszyny bo każda ma to wyciskanie w różnym kierunku), rozpiętki hantlami stojąc

Trening pull to przyciągnie nachwytem na wyciągu górnym siedząc, potem wiosłowanko na wyciągu też siedząc i potem znowu kolejność dowolna czyli rozpiętki na wyciągu górnym, przyciągnie podchwytem na maszynie, wiosłowanie sztangą w opadzie stojąc, ugianie ramion z hantlami w łapach na zmianę, maszyna iso lateral row oraz uginanie ramion na mszynie siedząc gdzie mam ręce położone na tym niby modlitewniku

No i legs to suwnica, prostowanie nóg na maszynie siedząc, potem to coś na łydki też siedząc, odwodzenie nog na maszynie, uginanie nóg na maszynie leżąc i w między czasie robię coś na brzuch

Jest mi to ktoś w stanie logicznie ułożyć? Robię zawsze po 4 serie po 8-12 powtórzeń

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #trening
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sir_Lucifer: z rozgrzewką 2,5-3h trening xd myślę, że tak średnio spędzam w tygodniu 15h xd

Lubie po prostu między seriami sobie dłużej poodpoczywać typu 2-4 minuty, a nie że co minuta kolejna seria
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sir_Lucifer: od jakichś trzech tygodni i w sumie jest git, jutro mam rest day, w zasadzie to dzisiaj i nie wiem jak wytrzymam bo w sumie codziennie mam nieodpartą chęć chodzenia na siłownię xd

Od w zasadzie tych trzech tygodni nie miałem takiego momentu, że wstaje i mi się nie chce iść na siłownię