Wpis z mikrobloga

@hrumque: na mostku H chyba najwygodniej? 2 przekaźniki i gotowe. Nawet w przypadku wciśnięcia na raz przycisku od lewych i prawych obrotów nic się nie stanie. No i fajnie klikają :D

Mostek H na krzemie to 4 tranzystory, trochę rezystorów, lutowanie płytki, radiator (?).

Co do DRO to kupiłem z rok temu na aliexpress za ~900zł ale dopiero niedawno doczepiłem. Nawet zrobiłem sobie mixer do osi Z na arduino i mam
@DMMotoAdventures: Od pewnego czasu przymierzałem się do kupna, ale okazało się że mój ojczulek jest w posiadaniu takiego modelu jak na zdjęciu, tylko kiepsko przechowywana, bo składowali tam farby i różne pierdoły i nawet nie przykryli folią ani nic ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mam też dostęp do uczelnianych tokarek, frezarek, ploterów itd., ale muszę najpierw poogarniać część zaległych spraw zanim się zabiorę do tego ʕ
Pobierz supermariuszbro - @DMMotoAdventures: Od pewnego czasu przymierzałem się do kupna, ale...
źródło: comment_1671445814y9crPrfZvW04LQjqpNfRSW.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supermariuszbro: ta tokarka ze zdjęcia ma ten plus, że ma mechaniczną skrzynię biegów. Często te małe mają jakiś lipny regulator co na niskich obrotach kompletnie nie ma momentu. Jak masz mechaniczną skrzynię to ten problem znika :)

Ja mam garaż 8km od mieszkania. Teraz w zimie to już wogóle się nie chce dupy tam ruszać xD