Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: Cr7 był bardziej wszechstronny. W swoime prime był szybki, miał drybling, wykończenie, strzał i był mega skoczny jak wisiał w powietrzu. Messi posiada co najmniej 2 złote piłki na które nie zasłużył i jest młodszy więc ocenianie przez pryzmat tego turnieju nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@milliebobbybrown666: co? Co Ty napisałeś :⁠-⁠)
Ronaldinho był lepszy od Cristiano i Messiego razem wziętych. Taka prawda. Gral w czasach gdy Liga hiszpańska jeszcze była dobra i ogólnie piłka klubowa była na dobrym poziomie. Jak jeszcze Messiego umiem docenić, to mówienie coś o Cristiano i byciu najlepszym uważam za odklejenie.
  • Odpowiedz
@milliebobbybrown666: co mają osiągnięcia do bycia najlepszym piłkarzem? Na to składa się wiele różnych rzeczy, a liga hiszpańska od od 10 lat to mega kryzys jeśli chodzi o jakość. To sobie panowie mogli grać i strzelać.
Ronaldinho nie gra od lat a jeszcze np. w głosowaniu na najlepszego dryblera wszechczasów przegrał minimalnie z Messim - ja akurat uważam, że to Ronaldinho miał najlepszą kiwkę, ale jeszcze to jestem w stanie zrozumieć.
  • Odpowiedz
@milliebobbybrown666: Jak ktoś mówi, ze Ronaldo nawet zbliża sie do Ronaldinho to wiem jedno - to zapewne młody oglądacz piłki, ktory nie zna się na tym. Serio. Jaki mental? Doceniam ambicje Cristiano ale w wiekszosci przypadkow to raczej duże ego. Poza tym tym tekstem

z tym ze wtedy la liga była trudniejsza niż za czasów pojedynków między Ronaldo a messim to już w ogóle pokazałeś ze nie warto nawet zaczynać rozmowy
  • Odpowiedz