Wpis z mikrobloga

Przyszedł ten moment, w którym dałem się zrobić w uja. Na niewielką kwotę, ale jednak. Kupiłem klocki lego za 65zł i niestety zapłaciłem blikiem na numer telefonu, bez tych wszystkich przesyłem Olx. Gość usunął konto, albo mu je zablokowali. Koniec końców przesyłki nie mam, kasy też, a mi zostało tylko potwierdzenie z banku z numerem konta na które poszła płatność.

Z jednej strony machnąłbym na to ręką, mam nauczkę, ale może gość właśnie tak działa. Wałki na małe kwoty, żeby ludziom nie chciało się tego nigdzie zgłaszać. I to mnie boly, że jak odpuszczę, to dam przyzwolenie takim cwaniaczkom.

No i pytanie co w takiej sytuacji zrobić i czy w ogóle jest sens?
#olx #oszukujo
  • 6
@ayyy_lmao: jasne, też o tym pomyślałem. Ale potwierdzenie transakcji z banku zawiera już numer konta. Oczywiście zawsze jest możliwość, że konto też na słupa.
Z jednej strony machnąłbym na to ręką, mam nauczkę,

No i pytanie co w takiej sytuacji zrobić i czy w ogóle jest sens?


@recc: nauczkę czego? że cię jakiś #!$%@? okradł?
Musiałeś #!$%@?ć na to lżej lub ciężej, ale poświęciłeś czas i siły żeby na to zarobić. Ja już nawet jednej złotówki nie odpuszczę żadnemu kutachowi, bo pomimo głowy na karku nawet najbardziej przezornym w końcu trafi się wdupa (
@recc: wyslij mu ostateczne wezwanie do zwrotu kasy na ten numer, dojdzie, nie dojdzie wuj. Daj mu czas do wtorku wlacznie. Pozniej idz na bagiety dla czystego satysfakcji. Konto na slupa do przekretow na male kowty? Poszukaj w historii tagu, gosc na swoje konto przekrecal ,mirek na policje i koniec koncow byl wyrok, konto i tak zajete bylo przez komornika czy cos, typek lecial na zapomagach z urzedow tez i tak