Wpis z mikrobloga

@mial85: państwo które by cie chciało za 10 zł udupić każe ci iść na ćwiczenia i składać przysięge ... niech dadzą jakieś przywileje to na pewno sporo osób by się znalazło .. tymczasem dają przywileje ale sami sobie xD
@dziupla666: po co przywileje jak można siłowo problem rozwiązać jak kobietki na proteście można spałować to takiego Mirka w piwnicy tym bardziej można siłą wyciągnąć opresyjne gówno nie państwo
@werter_do_jercewa: Trzeba faktycznie być zwolennikiem poboru, by kilku wykopków uznawać za reprezentatywną grupę ludzi w czymkolwiek.

Ile jest #!$%@? decyzji/ustaw/itp w Polsce, które przeszkadzają wielu, ale nikt nie protestuje? Nie sposób zliczyć, ale jak stwierdziłem wcześniej, "klasyczny" Polak protestuje tylko jak nie ma co do gara włożyć, a tak to wystarczy mu, że nie tylko jego w dupę jebią, ale też sąsiada złodzieja.
@Lukardio: zamknijcie w końcu mordy wykopki i jazda do wcru nauczyć się obsługi karabinu. Na zdrowie wam wyjdzie xd wyjdziecie z piwnicy przynajmniej.

A na protesty nikt nie przyszedł bo każdy normalny jest zwolennikiem tych ćwiczeń xd
@Andreth: nie udawaj, jakie jest twoje stanowisko wobec ćwiczeń wojskowych, które mają odbywać się w przyszłym roku. O ustawę nie pytam, przecież twoi idole polityczni byli za.
nie udawaj, jakie jest twoje stanowisko wobec ćwiczeń wojskowych, które mają odbywać się w przyszłym roku


Umiarkowanie negatywne.

O ustawę nie pytam, przecież twoi idole polityczni byli za.


@bijotai: Moi idole polityczni już wszyscy nie żyją. W większości od dość dawna.
jak owce na rzeź będą prowadzone


@Lukardio: obecnie (i w ciągu 20 lat to się nie zmieni) jedynymi agresorami w okolicy będą białorusini i ruskie. Jeśli nas nie zaatakują to nikt nie zginie, ani z ćwiczeniami ani bez nich. Jeśli nas zaatakują to w przypadku gdy będziemy na to gotowi zginie mniej ludzi niż bez tego. Kwestia tego że rząd pisu tego nie zrobi dobrze ani jeśli ćwiczenia będą dla wszystkich
@Andreth czyli udajesz, że nie ma tematu i spierd*** aby migać się od odpowiedzi, bo z centrali jeszcze wytyczne nie przyszły. Jakoś przy nielegalnych imigrantach zarobkowych nie byłaś tak oszczędna w słowach. Żenada.
@mial85: Dasz więcej informacji bo jedyne co znajduję w internecie to to jak policjant raz uderzył w torebkę kobiety na jakiejś demonstracji. No chyba, że ciebie wujek google boli.