Wpis z mikrobloga

No siema ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Z okazji świąt robię #rozdajo ręcznie robionej biżuterii z żywicy jubilerskiej i prawdziwych kwiatów. Doczytajcie zasady. Będzie losowanie trzech Mirasów. Link do sklepu: www.moonart.pl

- Spośród plusujących wylosuję osobę, która otrzyma kod rabatowy -15% do wykorzystania w sklepie.
- Z osób, które zaplusują i napiszą jakiś komentarz wylosuję osobę, która dostanie kod rabatowy -15% i zawieszkę z naturalną paprocią.
- Kod rabatowy na -40% otrzyma wylosowana osoba, która zaplusuje wpis, a w komentarzu wklei link ze sklepu do produktu, który podoba jej się najbardziej.

Z kodem ''usunkonto'' -10% dla wszystkich (ʘʘ)

Wszystko zakupione dziś, wysyłam w poniedziałek, powinno dotrzeć do świąt, choć nie jest to zależne ode mnie. Losowanie będzie dziś wieczorem o 20:00

Zielonki też mogą wziąć udział, ale tylko te, które mają założone konto przed powstaniem tego wpisu. Nie biorą udziału za to osoby promujące wszelkiej maści patologię i osoby z mojej czarnolisto ¯\_(ツ)_/¯


Zdjęcie dla przyciągnięcia uwagi, ale te już dawno sprzedane ( ͜͡ʖ ͡€)
Pobierz night_witch95 - No siema ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚Z okazji świąt robię #rozdajo ręcznie ro...
źródło: comment_16713469294Zyw6HO0dOf4RSj7QJNdl4.jpg
  • 50
@Aurielle: Dziękuję, bardzo mi miło! ()

@pean: Dziękuję ʕʔ

@fishery: Przeważnie robię pojedyncze sztuki. Jeżeli czegoś brak w magazynie, to będzie można się dogadać i w miarę możliwości dorobię na zamówienie, ale to już na pewno nie na święta. Węża z niezapominajkami w razie czego da radę ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Radysh: Dziękuję (
Uprzejmie informuję, że powoli dodaję jeszcze nowe rzeczy, więc po południu możecie zerknąć ponownie na sklep, a nuż coś innego, świeżo dodanego wpadnie w oko ( ͡~ ͜ʖ ͡°)