Wpis z mikrobloga

No jeszcze 3 filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W nocy wyświetleń mało bo każdy śpi ale ogólnie trochę się zdziwiłem jak zajrzałem na wyświetlenia ostatnich filmów z tego miesiąca, jeszcze niedawno było tak 450-500k a teraz średnio 700k... niektóre pod milion podchodzą w grudniu. Zwykłe daily. I dzień w dzień robią tyle wyświetleń.
Nikt nie robił takich liczb na Youtube od dawna.
Myślę że nawet sam Friz nie spodziewał się że to będzie aż taki sukces.
Jestem ciekaw ile za tydzień będą miały odcinki finałowe. Nie wszyscy mieli czas by dziś oglądać co godzinę każdy film.
Ogólnie dali radę jak na finał, wiele te odcinki od daily się nie różnią ale skoro tam robią takie liczby to po co to zmieniać i wymyślać finał na nowo.
Ekipa B chyba to odczuła bo Nowciax już publicznie mówi że chciałby się dogadać, Wujek Łuki mówi że rozmowy idą w dobrą stronę, Patecki w wywiadzie mówi żeby nigdy nie mówić nigdy na pytanie o powrót do Ekipy, Krzychu że nie jest z nikim od Friza pokłócony. Tylko Tromba i MiniMajk dalej milczą (czyli główne wg mnie osoby odpowiadające za rozpad z drugiej strony) Marcysi kanał umarł XD
#ekipa #youtube #friz
  • 10
@aphil: XD mam 3 monitory, na jednym zawsze leci coś podczas pracy, czy YouTube czy Spotify czy cokolwiek innego. A ze pracowałem do 4:30 to nadrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)