Wpis z mikrobloga

Kto ma jedne z najwiekszych możliwości w tym kraju aby mataczyć w śledztwie, zacierać dowody i wpływać na świadków?

Ta sama osoba, która nawet nie została tymczasowo aresztowana za przemyt broni, nielegalne posiadanie broni, użycie takiej broni, będąca pod wpływem alkoholu w miejscu świadczenia pracy, dokonuje szkody na mieniu o wielkiem wartosci, sprowadza zagrożenie dla zycia i zdrowia innych osob, oraz sprowadza ryzykoko katastrofy budowlanej...

#bekazpisu #bekazpolicji #policja #bekazpodludzi
  • 9
@vegetassj1 mam takie samo zdanie jak Ty. Ale po prostu zaciekawiło mnie to info o alkoholu bo już byłem pewny, że mi coś umknęło w śledzeniu tego serialu szpiegowskiego :⁠-⁠D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cubaza: poseł PiS bronił komedia ta głównego policji w taki sposób. Tzn. na jego obronę powiedział, że generał pomylił granatnik z butelką alko stylizowaną na granatnik. Dodatkowo powiedział, że takie butelki alkoholu stylizowane na broń są w każdym monopolowym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cubaza: no na chłopski rozum, to powiedz, kto trzeźwy i obyty z bronią, takie coś by #!$%@?ł? Trzeźwy to i cywil tavzrk widziałby, że to nie głośnik BT jak twierdzi cześć obrońców (i chyba sam pokrzywdzony podejrzany).

Oficjalnego infa o alko nie było i na ten moment nie ma.

Do dyscyplinarki wystarczy, żeby uznać za "pod wpływem", informacja od współpracownika o irracjonalnym i odbiegając od normy zachowaniu delikwenta. No a kto
@jarezz ale stwierdzenie "na chłopski rozum" w tym momencie mnie nie interesuje. Ktoś na wykopie napisał, że był pod wpływem. Chce się dowiedzieć czy to właśnie "na chłopski rozum" czy gdzieś w mediach się to pojawiło.
Do dyscyplinarki to wystarczy, ale jak sam wspomniałeś musi to wyjść od kogoś "wewnątrz" a nie od wykopków i stwierdzenia "na chłopski rozum". Moim zdaniem chłop powinien wylecieć z hukiem. Ma granatnik, kij, że to prezent.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cubaza: dlatego zaznaczyłem chłopski rozum. W mediach nie pojawiło się nigdzie info o wpływie alko na sytuację. Jedyne co jest podejrzane dla mnie, to słowa generała dla Onetu bodajże, gdzie jak zauważył jeden Mirek, sam komendant mówił, że wybuch nastąpił jak przekładał GRANATNIKI, a nie granatnik.

Co do dyscyplinarki, to potrzebni są świadkowie, nie koniecznie wewnętrzni. Wtedy pracodawca, żeby udowodnić delikwentowi byci pod wpływem i mieć załatwione tematy tego czy firmowe