Wpis z mikrobloga

Potężne „XD” z wielce oburzonych tym, że oprócz praw mają też obowiązki. Pamiętam te śmiechy z uciekających przed poborem RoZjan, tymczasem po tym proteściku to można mieć wątpliwości czy wy byście dali radę dołączyć do pierwszej lepszej kolumny uciekających przed wojną xD
Lolbertarianie dalej są zabawną ciekawostką, można iść spać w spokoju.

#protest #obowiazkowecwiczeniawojskowe #libertarianizm
Pobierz Zeiss - Potężne „XD” z wielce oburzonych tym, że oprócz praw mają też obowiązki. Pami...
źródło: comment_16713254527cHQzuMFPZVmfb9rmNZ1Ps.jpg
  • 24
@Mamciek: skoro tak go ten PiS uwiera to mógłby chociaż na pucz antypoborowy przyjść, tymczasem przyszło z 13 osób w mieście liczący ich prawie 700 tysięcy:)
@Zeiss: Za to ten wasz hitleryzm lepszy XD Nawet ludzie, którzy na marsz niepodległości przychodzą to tylko ze względów estetycznych, bo ten wasz nacjonalizm to tak naprawdę mają w piździe. A na konfederację ludzie głosują, bo niskie podatki, ale PiS ludziom biednym obniżył podatki, więc nie ma to już racji bytu. A teraz pa, najlepsze, ludzie, którzy głosują na lewicę, to nie są żadni socjaliści, tylko libki zwykłe, które głosują na
@rmweb: Jaki znowu hitleryzm? Jaka Konfederacja? Czy ty aby na pewno trzeźwo rozumujesz, człowieku? To już drugi mój wpis skomentowałeś w ciągu kwadransa a nie użyłem nawet tych samych tagów. To może być początek małej obsesji, ale No tak… bordo zdaje się wszystko tłumaczyć.
@bijotai: chodziło mi bardziej o to, że zerowy pit do 26 roku życia na tle innych podatków jest po prostu śmiesznym argumentem by stwierdzić że młodzi mają predyspozycje do rozwijania się w tym kraju i nie chodzi mi tu o jakieś zakazy na aborcje czy możliwość zarejestrowania w urzędzie tego że macam się po siurku z kolegą tylko o ekonomie, w tym kraju jeśli udaje ci się coś odłożyć na końcu
@Mamciek koszty wynajęcia mieszkania? Kaltmiete to jedno a ogrzewanie, energia elektryczna, miejsce parkingowe, Internet. Na prowincji w Meklemburgii masz za całość np. 450 EUR za 2 pokoje, 65 EUR za prąd, 25 za miejsce parkingowe, 120 za ogrzewanie, 40 za Internet. Czyli 700 EUR przy zarobkach 2500 EUR brutto. Czyli niecałe 2000 EUR na rękę.