Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Kolejny? Widocznie to nie z nami jest problem, lepiej zastanów się nad sobą. Takiej pogardy jaka od ciebie bije nie widziałem dawno. Będzie mi tu taki jak ty decydował z kim będę miał krew przelewać. Wiesz czemu cię tam nie ma? Rzuciłbyś broń w cholerę, zwinął się w kłębek i... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc skończ tu szurać, a nasz rynek poborowych(rezerwy) sobie poradzi, wierzę.

A
Będzie mi tu taki jak ty decydował z kim będę miał krew przelewać.


@Arriva: O prosze, a kogos zapraszasz do donbasu. xD
Ta cala afera i wasz placz o cwiczenia kilku osob w Polsce zweryfikowalo zycie, nikt z was nie przyszedl po wasze prawa, ciekawe czemu?
Kozaki, wysmiewac Wolskiego to pierwsi, wyzywac innych i wysmiewac innych tez, a jak przychodzi co do czego to jedyne co potraficie to szczekac na tagu.
@BayzedMan: Ostatecznie uważam, że afera może posłużyć w szczytnym celu, by naświetlić jak ważni są przeszkoleni ludzie, którzy znają się na robocie. Praca na froncie do łatwych nie należy. Zresztą zobacz jakie straty mają ru. Nie wiem wy macie przekonanie, że każdy nagle wstanie z przed komputera i będzie strzelał jak Frostovik?
@BayzedMan: Nie zmienia to faktu, ze porusza ważny temat i może warto dojść do konkluzji, że wojsko samo w sobie powinno być dobrze wyposażone, dofinansowane w taki sposób by nie mogło dojść do defraudacji. Zapewniona powinna zostać logistyka, łączność, warunki bytowe. Wojsko powinno móc przyciągnąć ludzi, których zajęciem codziennym jest sport, a oferta powinna być dla nich atrakcyjna(spełniać ich oczekiwania).

Zresztą powiedz co będziesz w stanie pokazać(zaprezentować na ćwiczeniach) w ciągu
@Arriva: Wiesz, ze Ukraina miala ledwo 90 tys zawodowej armii, a reszta to sa poborowi i zmobilizowani?
Wojna pokazuje wlasnie, ze mobilizacja jest kluczowym elementem wojny.
Cala afera nic nie poruszyla, pokazala jedynie ze na wykopie za trolle i boty. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Was wykopków na tagu sztucznej afery
@BayzedMan: Sztucznej afery, bo ktoś sprzeciwia się przymusowemu zakoszarowaniu, nie chce w tym uczestniczyć i pozwalać na układanie życia i traktowanie jak gówniarza przez kilku zakompleksionych typów (nie zapomnijmy też o obowiązkowej przysiędze). Potrolluj sobie gdzie indziej
Jak myslisz ze to ruskie boty a nie frustracja ludzi coraz glupszymi i czestrzymi pomyslami wladzy, która jeszcze w imie samej siebie chce zdezorganizować twoje i tak już na trytytki połapane życie w tym kraju, to i hate to break it to you, to ty jestes rakiem ale raczej trolem


@grrreg: No najwyrazniej boty i trolle rozpetaly akcje, poniewaz na protest ledwo kto przyszedl LOL XD
Sztucznej afery, bo ktoś sprzeciwia się przymusowemu zakoszarowaniu, nie chce w tym uczestniczyć i pozwalać na układanie życia i traktowanie jak gówniarza przez kilku zakompleksionych typów (nie zapomnijmy też o obowiązkowej przysiędze). Potrolluj sobie gdzie indziej


@kowalzmetina: No i?
I co? I przyszli ci ludzie czy nie? xD
Przyszliscie na protest czy nie?
Nie
Ot i tyle w temacie