Wpis z mikrobloga

Mam samochód od paru lat, auto kupione za 18 000 zł (nie podaje jakie, bo niepotrzebne mi komentarze czy to dobre auto czy złe). Aktualnie, według ofert na np. otomoto, takie same auta są wystawione za minimum 23 000 i więcej.
Czy warto teraz sprzedać samochód jeśli jestem w stanie się bez niego obejść i ewentualnie w przyszłości kupić inne?
Przyznam, że wydaje sporo na paliwo, bo auto jest dość duże i sporo pali (mimo że benzyna jest teraz tańsza niż diesel).

#motoryzacja #samochody
  • 6
@enhansa: trudno obecnie powiedzieć o co chodzi na rynku motoryzacyjnym, ceny wydają się zawyżone, każdy wystawia drogo bo chce zarobić na zawirowaniach ale raczej jest mało kupujących… teoretycznie ceny powinny spadać ale inflacja je podwyższa… jak nie zależy Ci na sprzedaży to wystaw w cenie zaporowej 25 i juz.
@enhansa: ja kupiłem w październiku 2017 mitsubishi Space stara za 1000 euro a w tym roku sprzedałem go za 4800zl. Uwzględniając inflacje i to że rok temu nikt nie chciał go za 3200 uważam, że interes życia xD zwłaszcza że nigdy się nie #!$%@? i tylko serwis na bieżąco. Te 4800 to to połowa budżetu na kolejne auto więc uważam że biznes dobry... Tylko że kolejne które kupiłem rok temu też