Wpis z mikrobloga

@EricCartman69 dzień dobry, tu grzesiecki, chłam piwo z krótkimi przerwami od 15 lat. Boli mnie cała klatka piersiowa jak odstawiam alko. Dostaję lęków, zawrotów głowy o ogółem życie na a trzeźwo jest dla mnie #!$%@?ą.
@EricCartman69: samotność tak zalewasz, trudno z takiego kołowrotu wyjść samemu
nie wiem jaką masz sytuację rodzinną, ale może weź kilka dni przed świętami wolnego, pojedź do matki, coś tam zakupy pomożesz robić (tylko nie jebnij małpiszona w trakcie :D )
poleżałbyś, poczytał, poszedł na basen itp - to może byś wyskoczył z tej rutyny
@grzesiecki: picie mi ze wszystkim koliduje. w czwartek i piątek brałem urlop po bo miałem umówioną wizytę na NFZ badanie holter EKG. Efekt był taki że nie poszedłem na badanie tylko w środę się nawaliłem i potem z górki czwartek i piątek też a sobota to już tradycyjnie. Nie trzęsą mi się ręce po zachlaniu, nigdy mi się nie trzęsły. Z symptomów odstawiennych mam tylko poty, lęki i bezsenność.
@EricCartman69 jakoś 1,5 roku temu połamałem nogę i na SOR podłączyli mnie pod maszynę i zaczęło pikać alarmem i świecić na czerwono. Miałem taki #!$%@? puls. Dziadkowi obok, też ciśnienie skoczyło jak u mnie maszyna zaczęła alarmami walić, a leżałem sobie spokojnie. Pielęgniarka tylko rzuciła pytaniem "co tak serce wali, zestresował się pan?"