Wpis z mikrobloga

Konfederacja reklamująca się (pustym) sloganem "WOLNOŚĆ i Niepodległość" nie sprzeciwiła się obowiązkowym ćwiczeniom wojskowym, a teraz jedna z ich najbardziej rozpoznawalnych postaci prowadzi szkolenie, jak tego poboru uniknąć. Aktualnie trwa promocja, Jacek Wilk wycenia swoją wiedzę na niespełna 40 złotych od zainteresowanego. Czy oni tam wstydu nie mają? Nie dość, że nie sprzeciwili się niewolnictwu, to jeszcze chcą sobie na cudzym nieszczęściu dorobić. To naplucie w ryj swoim wyborcom.

Tutaj warto pochwalić partię @Libertarianie za wkroczenie do akcji i podjęcie czynnej inicjatywy, by zrobić coś konkretnego dla WOLNOŚCI. Szacunek, że się ruszyli, wyszli z domów i coś zrobili, nawet jeśli nie wszystko poszło po ich myśli. Mam nadzieję, że to będzie punkt zwrotny dla nich i zyskają na popularności, bo w polskiej polityce brakuje oferty dla ludzi ceniących wolność i trzeba uwolnić ludzi od trujących mózgi zamordystów, nim zrobią z nas wszystkich niewolników.

#libertarianizm #obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
Pobierz i.....r - Konfederacja reklamująca się (pustym) sloganem "WOLNOŚĆ i Niepodległość" ni...
źródło: comment_16713066455eNRfhF6Utxxzl3yThTzQe.jpg
  • 11
@haxx: Dali się dojnej zmianie wpuścić w maliny. Władza może każdego ich działacza powołać na 90 dni z wyjątkiem garstki posłów i sparaliżować w ten sposób każda partię a oni muszą trzymać mor** w kubeł, bo sami to przegłosowali. Póki co żaden poseł nie miał jaj żeby stanąć przed mikrofonem i powiedzieć nam wszystkim, że się pomylił, przeprosić i napisać projekt nowelizacji.

Ciekawe, że w Agro jest cisza, mimo że mogą
Pobierz mikolaj-von-ventzlowski - @haxx: Dali się dojnej zmianie wpuścić w maliny. Władza moż...
źródło: comment_1671315387OLDF6WlwQ2xB1J2Hg4Rltf.jpg
@itsover: Gdy poprosiłem o pomoc prawną Pawła Wyrzykowskiego, lidera struktur NN w Siedlcach, to przekazał mi, żebym wysłał wszystkie informacje nt. sprawy i przekaże je Jackowi Wilkowi. Nic mi nie odpisał.

Na początku stanu epidemii deklarował darmową pomoc prawną, potem przemilczał ten temat. Nie ufam mu.

Do każdej wypowiedzi prawnika, który zachęca do sądzenia się, podchodzę z rezerwą, bo oni z tego żyją.