Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Język samochód, ubranie robocze własne, pieniądze na życie, przyłbica, materac, kołdra, poduszki, agd, rtv, i podobne - jest tylu chętnych do spawania że za chwile będziesz się prosił żeby coś pospawać za darmo :D
@Silvervend: Dzisiaj mi przyjdzie książka do nauki programowania, kończe jacht już, może sie uda za to kiedyś utrzymać żeglując a robaki niech walczą o miske ryżu, kto mądry już dawno uciekł ze spawania.

Trzyma mnie tu tylko 20k jak znajde sposób na taki zarobek inaczej ty spuszczam w kiblu kwity spawacza
@suqmadiq2ama: Z programowaniem coś już próbowałeś? U mnie to wyglądało tak ze dopóki wszystko jest w poradniku to działa. Ale jak gdzieś jest problem i trzeba go znaleść, a ponoć na tym tak naprawdę polega programowanie to były problemy w sensie jak na tym ma polegać ta praca to nie wiem czy się nadaje…

Jak chodzi o inne alternatywy to widzę że niektórzy bawią się w CNC ale z tego co
@suqmadiq2ama: To ogloszenie wisi juz chyba od dłuższego czasu pod różnymi postaciami. Teraz za 160 to mozna znalezc gownorobote na magazynie. W normalnych firmach nie slyszalem o stawkach dla spawaczy nizszych niz 190.