Wpis z mikrobloga

Kultura która promuje wyzwolenie seksualne ZAWSZE będzie działała przeciwko 99% mężczyzn

Ale kukoldy z #neuropa promują postęp, ponieważ:
- Chcą mieć procentowo większą szansę na to, że dziewczyna ich zdradzi
- Chcą mieć procentowo większą szansę na to, że nie będą zaspokajać swojej kobiety seksualnie
- Chcą mieć procentowo większą szansę na to, że ich córka w młodym wieku podejmie wiele "złych wyborów" seksualnych
#blackpill #przegryw #redpill #niebieskiepaski
  • 25
@6na10cel nie należy się przejmować tym że poprzez promocję rozwiązłości kobieta cię zdradzi, bo jeśli będziesz miał odpowiednią postawę to tego nie zrobi. Jedyny skutek uboczny jest to że poprzez karuzele kootangów wiele lasek ma nayebane w głowie, ale na szczęście nie wszystkie. A prawdę mówiąc łatwiej będzie o szybki numer bez zobowiązań więc korzyść jakaś jest.
@Mezomorfix: Nie wątpie że zdarzają się kobiety które nie zdradzają, jednak sensem tego postu było podkreślenie że pewna grupa osób - neuropki przepychają postęp który działa anty-męsko w sferach seksualnych.

bo jeśli będziesz miał odpowiednią postawę to tego nie zrobi

zastanawiam się, czy nad tym można mieć rzeczywiście kontrolę, czy to gra prawdopodobieństwa, na którą nie ma się wpływu. Z mojego doświadczenia kobiety zdradzają dużo częściej niż mężczyźni, a jak mężczyźni
@6na10cel
Nie koniecznie tylko chady, bo sam za jakiegoś Chada się nie uważam a mógłbym mieć pełno lasek bez problemu. Dużo tu daje podejście do tematu. Chad ma łatwo bo ma wstępne zainteresowanie i to na tyle. A możesz swoim zachowaniem bez problemu zainteresować laskę, nie mówię tu o tinderach bo to rynsztok ale IRL to dzięki pigułkom masz dużo większe szanse niż gość który ma kolanach prosi babe o związek. Kobieta
@Mezomorfix: Ja jestem sceptyczny co do wpływu charakteru na zainteresowanie i utrzymywanie laski, szczególnie że jestem dynamiczny, mam sporo zainteresowań i zawsze laski mnie lubiły, a byłem w związku z moim looksmatchem która mnie zostawiła dla chada shy boya 80iq xD
Oczywiście chad jak chad ją zostawił bo ma multum lasek do wyboru
Może kobiety nie są ilościowe, ale jak jest szansa przenieść się z 6/10 na 8/10 to nie będą
@6na10cel: Dobra, o ile rozumiem stawiasz tezę, że ludzie o poglądach około lewicowych mają statystycznie większą szanse te powyższe sytuacje ta? To byłby wdzięczny na podanie źródeł wobec tych danych
@Najedenraz
Lewica = socjalizm, bezpieczeństwo, tolerancja dla każdego weganizm, feminizm
A kobietom podobają się meczyzni podejmujący ryzyko, bezwzględni, egoistyczni wręcz psychopatyczni. Im więcej cech psychopaty tym lepiej. Więc co ma psychopata wspólnego z lewicą troszczącą się o dobro zwierzątek? ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)