Wpis z mikrobloga

Mój srajfon 13 Pro czasami przy delikatnym ruszeniu kablem rozłącza się i przestaje ładować, już miałem parę sytuacji, że podłączyłem na noc, a rano widzę, że nic się nie naładował. Czy to się nadaje na gwarancję, czy odrzucą bo "uszkodzenie mechaniczne blablabla"? Zarówno kabel jak i ładowarka oryginalne Apple, sam ajfon niecałe pół roku ma.
Niezły szajs produkują w ostatnim czasie, na 3 kupione srajfony w tym roku 2 mają wady, z czego jeden już po wyjęciu z pudełka pojechał na serwis bo ładowanie nie działało w ogóle.

Wcześniej miałem iPhone SE przez prawie 6 lat i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, a od połowy czasu użytkowania już nie przejmowałem się szczególnie ułożeniem kabla przy ładowaniu.

#iphone #apple
Pobierz Niss - Mój srajfon 13 Pro czasami przy delikatnym ruszeniu kablem rozłącza się i prze...
źródło: comment_1671300143PhHh67PZ5c2L7IpnhDO0pY.jpg
  • 6
Nie polecam samemu czyścić wykałaczką bo tylko pogarsza.


@Darnok15: Ostatnio miałem wymyślić co się zepsuło, telefon ani przesyłu danych ani ładowania ale działa. Co też mogło się stać??

Bo to trzeba patrzeć jak się to robi, a nie na ślepo igłą lub wykałaczką grzebać w porcie


@xerox75: Tam się w ogóle nie grzebie. A już zwłaszcza metalową igłą :/ Sprężone powietrze albo ipa psiknąć.