Wpis z mikrobloga

Są świąteczni spóźnialscy? Dzisiaj 2z3 #rozdajo. Dzisiaj wygrywają 2 osoby Pierwsza zgarnia kupon na 200zł do wykorzystania W MOIM SKLEPIE a druga prezent niespodziankę warty 100zł, więc jest szansa na zgarnięcie prezentów dla bliskich. Wszystko oczywiście zapakowane :)

Tak jak wczoraj, jeśli ktoś chce coś kupić u mnie specjalny kupon "ORLEN OKRADA POLAKÓW" na -20%. Jutro jeszcze jedno rozdajo i inny kod już na 30%.
Pamiętajcie tylko że każda moja rzecz jest wystawiona w sklepie po 1 sztuce i nie jestem w stanie jej powielić, bo wszystko robię ręcznie i powtórek raczej nie zobaczycie - więc jeśli wasza upatrzona rzecz zniknie, to zniknie bezpowrotnie ʕʔ

I Mirki - dziękuję za pozytywny odbiór pierwszego dnia, serio. Tak jak pisałem dla tak małego twórcy jak ja, ten okres jest zwyczajnie najbardziej newralgiczny i tak naprawdę grudzień to okres w którym zarabiam na przyszłe 3 miesiące w których niewiele będzie się działo, także po ludzku DZIĘ-KU-JĘ za wszystkie małe i duże zakupy.

Dla mnie to coś niesamowitego, że na wykopie jest tyle osób które tak niszowe rzeczy chcą kupić, dla mnie jako twórcy to naprawdę budujące i miłe uczucie, które pcha mnie do przodu z różnymi działaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozpisuję się więcej, zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka jutro rano wyniki rozdajo i puszczę następną promocję. Zapraszam na www.bido.com.pl/shop

Miłego dwudzionka Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
bkwas - Są świąteczni spóźnialscy? Dzisiaj 2z3 #rozdajo. Dzisiaj wygrywają 2 osoby Pi...

źródło: comment_1671271577OYBv5nXJFPxyg0nR0FfoZL.jpg

Pobierz
  • 21
via Android
  • 0
@ExScum uuuuu to zawsze przykro usłyszeć, a z Twojej strony jako kupującego też nic miłego dostać rozczarowanie za pieniądze.

Co Ci sie nie spodobało i czym się rozczarowałes?
@bkwas Fajne mechaniczne i komputerowe rzeczy masz. Szczególnie mnie zachwyciły atlantisy a tryty to już w ogóle, wyglądają jak jakieś sci-fi hi-tech rdzenie elektroniczne albo radioaktywne czy coś w podobie. Super są, bardzo cyberpunk vibe, ale za biedny jestem na te twoje cuda xD. Chociaż zwykle fiolki też fajne i nawet się zastanawiam czy dla samego siebie czegoś takiego nie wziąć w przyszłości
via Android
  • 0
@art212 w przyszłym roku jak najbardziej - będę działać z ploterem laserowym, więc mogę wypalić w drewnie, zapuścić pigmentem Lumi i zalać żywica :)

Ale to dopiero styczeń/luty
via Android
  • 1
@cheily_ kurde, jak ja znam to uczucie, uwierz mi :D

I serdeczne dzięki za miłe słowa, ja bardzo lubię właśnie atlantisy, styczeń chyba spróbuje z nimi coś porobić nowego bo podoba mi się ta forma strasznie, a mam mały pomysł jak je zrobić jeszcze bardziej szczegolowymi