Wpis z mikrobloga

  • 0
@ejakulat Narazie tylko po pomieszczeniu się przeszedłem. Przyznam że jestem mile zaskoczony. Są zbite i przylegają do stopy. Podeszwa sztywna. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne
  • 0
@yorimo właśnie kupiłem je bardziej z myślą o ładnej pogodzie. Ale z tego co słyszałem to Jordany szybko się wyprzedają i raczej nigdy nie są przeceniane. Więc uznałem, że to dobra inwestycja na wiosne/lato
@didolo03: Jakość jordanów to ciężki temat, w rok sprzedałem kilkaset par. Niektóre maja mięciutką skórę, a inne twardą i #!$%@?ą jak karton od mleka. Sam nosiłem 1 low light gray i od pierwszego wyjścia już były zagięcia na toeboxie, od razu włożyłem prawidła do butów i było akceptowalnie. Bywało też tak, że kupiłem jordany przez internet i po wyciągnięciu ich z pudełka zwracałem je jeszcze tego samego dnia bo miały wady
@didolo03: Gratulacje i fajnie że wszystko gra, bo to nie takie oczywiste. Ja do tej pory więcej zwracałem nike niż zatrzymałem. Ostatnio zwróciłem jakościowo super i cena super ale strasznie sztywny w pobiciu aż bolało przy zginaniu duckboot - wpis gdzieś u mnie niżej wisi jak się jaram po zamówieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wcześniej jordany tez się jarałem a przyszła taka kupa za 1000zl
forest23 - @didolo03: Gratulacje i fajnie że wszystko gra, bo to nie takie oczywiste....

źródło: comment_16712428728DFjnR81NXKZs8rX4DSB9p.jpg

Pobierz
@didolo03: Chyba nie, but idealnie nowe. Tylko to prawdziwa skóra i tak jakby pomieszali buty z różnych partii produkcyjnych i dlatego różna faktura. No ale w sumie to cholera wie, w tych czasach gdzie tyle zwrotów itp, różne dziwne rzeczy się dzieją. Szkoda bo but fajny, ale zraziłem się i drugi raz już nie zamówiłem. Teraz przymierzam się do air force 1 luxe czarne ( ͡° ͜ʖ ͡°