Wpis z mikrobloga

@Szaka_laka: grubo, Mixer wyglada na takiego cipeusza, ze az ciezko uwierzyc, ze mogl stosowac przemoc fizyczna lub psychiczna. Kazdy myslal, ze tylko siedzi zmulony zjarany przed kompem i snuje sie po domu i spi. Ale tak zazeyczaj jest z przemocowcami, sa bardzo niepozorni i maja albo zbudowana otoczke idealnego faceta, meza albo wlasnie sa niedowartosciowamymi cipeuszami. Stety jestem z tych co wierza zawsze lasce, ktora twierdzi, ze ktos ja bil/ zgwalcil
Kłamie i szuka agencji. Zaraz jeszcze napisze ze regularnie ją gwalcil. baby na koniec aby zwalic wine na faceta zawsze wymysla jakiś kit i odjebią. Mozna to potraktowac jak gowno wytwor jej wyobrazni, cos co wgle nie mialo miejsca a powstalo w jej mozgu bo jest toxic babą. Ta mixer i wielka przemoc psychiczna i fizyczna z jego strony. Bylo widac na filmach ze to predzej ona stosowala przemoc w stosunku do
@rtp_diov: swoją drogą warto zaznaczyć, że jak Mixer się ustosunkuje sensownie i był bez konkretnej winy, to da mu może kolejne życie w internecie, bo aktualnie krucho z zasięgami u niego na kanale
@9Japko9: ta chociaż moim zdaniem jest na to za glupi, za cienki w uszach i za leniwy. Chodzi o go aby robic zadyme wokol swojej osoby. On na zerwaniu z murcix i odejsciu z ekipy mógł do teraz odcinac kupony. Ale on jest za cienki w charakterze. Woli placz, schowac sie i naćpać. Pewnie odezwa sie w nim #!$%@? wspomnienia z pakowania kawalka miesa w inny kawalek miesa i dogada sie
@Szaka_laka: Mam bardzo, bardzo mieszane odczucia odnośnie takich postów i ogólnie kiedy kobiety oskarżają mężczyzn o takie rzeczy ponieważ jak napisał nagminnie robią to jakieś @gsl7: zaburzone borderki a wypowiedzi same wyglądają jakby je ktoś kopiuj wklej praktycznie zawsze. Poza tym żyjemy w czasach gdzie taką przemocą może być wszystko
@rtp_diov: gościu coal więc mógł z robić wszystko z drugiej strony, to że 18 letniej dziewczynie #!$%@?ło i publicznie chce gościa poniżyć by pokazać jaka jest ważna też jest możliwe, możliwe jest też to że ona w to naprawdę wierzy, i będzie kłócić się do upadłego nawet jeśli to tylko wytwór jej wyobraźni. Więc #!$%@? wie