Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gordoniss: a) powiedziałem o kredycie 200k, chyba logiczne, że jak ktoś ma Maciusia to uzbierał sobie trochę kasy na koncie b) jak zarabiasz mniej to się przenieś do mniejszego miasta to i za 200k sobie znajdziesz
znajdziesz lokum w normalnym stanie za 200k to zaklaskam jajami


@gordoniss: Pamiętam jak wprowadzili program deweloper na swoim. Były miejsca, gdzie ceny automatycznie poszły do góry, do wartości limitów. Ale były i takie, gdzie spadły, również do wartości limitów. Jakiekolwiek formy dofinansowywania z dodatkowymi parametrami rozmontowują wolny rynek wykrzywiając pojęcie wartości. Ale działa to w sumie w obie strony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gordoniss: a) ja mieszkam na wsi b) jak nie zarabiasz 5k to po co masz mieszkać w drogim mieście, skoro nie będzie cie na nic w nim stać i jeszcze w kontekście kredytu na 550 k mówisz o biedzie. Biedni ludzie nie kupują drogich nieruchomości, bo są biedni, to chyba logiczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gordoniss: a czemu miałbym cie zatrudnić za 3900 brutto? I czemu myślisz, że miałbym pracować u swoich rodziców? Bo uważam, że 5000 da się zarabiać i nie jest to jakaś kosmiczna kwota?
W ogóle o co ci chodzi xD ja chciałbym tylko zaznaczyć, że obecnie 5k netto na miesiąc to nawet nie jest średnia krajowa, a po nowym roku to będzie znowu sporo mniej, bo przecież najniższa krajowa na 3500 wzrasta