Wpis z mikrobloga

Często tak mam że budzi mnie niby jakiś huk/trzask w środku nocy i ostatnio po czymś takim już przebudzona, ale bardzo realnie słyszałam skrzypienie drzwi (nawet wiem których), a dzisiaj „widziałam” wychodzącą z sypialni białą postać. Możliwe że mózg nie do końca się wybudził czy coś w tym stylu? Miałam kilka razy ten straszny paraliż przysenny i to nie to #sny #paranormalne #duchy ?
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hyatt: możliwe. Ale też możliwe, że masz lokatora. Spotkałem się z wieloma relacjami ludzi, którzy mieli tego typu doświadczenia. W tym jedno to była relacja małej dziewczynki. Pisałem kiedyś o tym :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hyatt: mnie też kiedyś obudził trzask, coś tak jebnelo że aż wstałem, ale później myślę że nie ma szans żeby to nie obudziło też żony i córki, musiało więc jebnac tylko w mojej głowie chwilę po zaśnięciu.
@hyatt: miałem kiedyś tak, że obudziłem się we śnie w śnie ;) wydawało mi się, zei obudziłem bo mi się coś dziwnego przysnelo. Niby poszedłem do kuchni, napiłem się wody i poszedłem dalej spać. Ale znowu mi się jakieś głupoty śniły i znowu się obudziłem, tylko że to cały czas był sen.. ale takie to było prawdziwe.. dopiero za trzecim razem tak serio się obudziłem.. i odetchnąłem z ulgą, że to