Wpis z mikrobloga

EPIC ROZPOCZYNA ŚWIĄTECZNE ROZDAWANIE GIER

===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 76
USER SCORE: 7.6

Druga z 15 darmowych gier to Horizon Chase Turbo za FREE w EPIC

AKTUALNE! do 17.12 godzina 17:00

Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpoleca zapraszam do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #pcmasterrace #epic #cebuladeals #grajzwykopem #gryzadarmo #zainteresowania

LISTA DODTYCHCZASOWYCH GIER

1. Bloons TD 6 (15.12)
2. Horizon Chase Turbo

PRZEZ CAŁE GRUDNIOWE ROZDAWNICTWO EPIC NIE BĘDĘ WOŁAŁ NIKOGO Z LISTY. Za dużo wklejania abym to robił codziennie. Osoby zainteresowane darmówkami muszą pamiętać o codziennym dodawaniu gier.
Metodzik - EPIC ROZPOCZYNA ŚWIĄTECZNE ROZDAWANIE GIER


===============[EPIC]=====...
  • 13
@Metodzik: Od siebie dodam, że gierka prosta dosyć, ale z kumplem usiedliśmy na chwile i 3 godziny pykneły (na Switchu grane). Bardziej gierka kierowana w styl Gierek retro, dla mnie plusik. Dzięki mordo
PRZEZ CAŁE GRUDNIOWE ROZDAWNICTWO EPIC NIE BĘDĘ WOŁAŁ NIKOGO Z LISTY. Za dużo wklejania abym to robił codziennie. Osoby zainteresowane darmówkami muszą pamiętać o codziennym dodawaniu gier.


@Metodzik: w żadnym wypadku nie chcę, wyjść na księcia marudę, ale to przecież głównie o tą pracę i wołanie chodzi w Twoich wpisach. Ja w takim razie na ten czas ustawiam sobie w telefonie codzienne przypomnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paletmiszcz - > PRZEZ CAŁE GRUDNIOWE ROZDAWNICTWO EPIC NIE BĘDĘ WOŁAŁ NIKOGO Z LISTY....

źródło: comment_1671226657TCBif0AEowRAMfJ0inmqiy.jpg

Pobierz
@Paletmiszcz: mam tag, ale sporo osób pisało mi żebym założył listę wołania bo nie widzą powiadomienia w spamie innych tagów. A z listą jest ten problem, że teraz jest zapisanych prawie 1600 osób. Ja muszę dodawać grupkami po 50 osób na komentarz co przy tej liczbie jest już męczące. Co kilka dni nie ma problemu, ale codziennie to już mi się odechciewa to robić.
@Paletmiszcz: Właśnie w sumie to użycie tagu we wpisie nie jest tożsame z wołaniem. Ale jednak ogranicza trochę mój przymus pamiętania.

Więc w sumie to nie wiem co on #!$%@?. I najpierw robi listy, a teraz pisze takie coś we wpisie do którego nikogo nie zawołał. Ponad półtora tys. plusów we wpisie do wołania, pewnie duża część liczy, że im w razie czego uratuje darmochę, a tu taki #!$%@? (
A z listą jest ten problem, że teraz jest zapisanych prawie 1600 osób. Ja muszę dodawać grupkami po 50 osób na komentarz co przy tej liczbie jest już męczące. Co kilka dni nie ma problemu, ale codziennie to już mi się odechciewa to robić.


Normalna sprawa, pewnie przez te dwa tygodnie spędził byś nad tym łącznie dobre kilka godzin skoro to takie #!$%@? i czasochłonne w zrobieniu, ale no to jest właśnie