Wpis z mikrobloga

@To_The_Moon: Ja uważam, że nawet jeżeli ktoś twierdzi, że kryptowaluty upadną, to powinien zwyczajnie trzymać się od nich z daleka, niż wkładać w nie kapitał przez otwieranie krótkiej pozycji.
Jeżeli wciąż utrzymywać się będzie zaineteresowanie tym rynkiem, to on nie upadnie.
@Corona_Beerus: to chyba ten sam poziom co hejterzy youtoberów, nienawidzą danego youtubera ale śledzą go codziennie i codziennie o nim piszą na mirko, wytykając każdy błąd, każde słowo które źle wypowiedział itd.

To tak jakbym ja, osoba która nie lubi piłki nożnej codziennie wchodził na tag #mecz i pisał, że piłka nożna to 12 pedałów biegających po boisku i ogólnie to sami lalusie i geje tam grają a ci którzy ich
@kamil-wasniewski problem jest taki ze starsze osoby nie potrafią wyczuć mojej ironii, nawet mimo postawienia emotki na końcu zdania.


@hiszpanwkoszuli: czyli ja? Szacuję, że jestem co najmniej w wieku twoich rodziców.
Doświadczenie życiowe za nami przemawia. Kryptowaluty to na 100% zwykły hazard, 90% piramida finansowa. Typowa gra o sumie zerowej.

Tak jak pisałem w innym poście - zamiast hazardu - wolę czysty zysk, wydając oszczędności na nieruchomości mieszkalne pod wynajem (wykładam
@jerzy-sznurek ty też jesteś hazardzistą skoro myślisz, że nieruchomości zawsze dają zarobić. Ludzi z twoim mentalem zweryfikował kryzys w 2008.

Tak samo mówisz, że żyjesz z działalności. W 2022 do samego października wpłynęło 150 000 wniosków o likwidację działalności. Ile firm przetrwa pierwsze 5 lat? 2/3 na 10? Nie jest tak kolorowo jak to opisujesz. Stawiając się ponad inwestorów i traderów bo masz uwaga uwaga FIRMĘ, zdechniesz na rynku szybciej niż ci
Tak samo mówisz, że żyjesz z działalności. W 2022 do samego października wpłynęło 150 000 wniosków o likwidację działalności. Ile firm przetrwa pierwsze 5 lat? 2/3 na 10? Nie jest tak kolorowo jak to opisujesz. Stawiając się ponad inwestorów i traderów bo masz uwaga uwaga FIRMĘ, zdechniesz na rynku szybciej niż ci się wydaje.


@hiszpanwkoszuli:
Działalność prowadzę od 1999r. Obsługuję tylko firmy. Jedni się zamykają drudzy się otwierają. Normalna kolej losu,