Wpis z mikrobloga

@Stabilizator: wrzucasz w ikonce flage Polski, a popierasz system z jakim Polacy walczyli przez ostatnie kilkaset lat. Bo to wlasnie taki system oligarrchiczny jak u ruskich wprowadzaja pisowcy. To wlasnie ci oligarchowie, zeby sie utrzymac przy kasie najechali ukraine. Idiota nie jestes, wiec sobie z tego zdajesz sprawe, ze to tylko banda zlodziei.
Wiec moze zdejmij ta Polska flage z awatara, skoro wspierasz antypolskie dzialania, bo jednak tu sie urodziles i
@komentator_2020: XDDDD krzyczysz coś o ruskich i wyborze nie poborze a przyrąbałeś się do mojej flagi w awatarze i każesz mi zdjać flagę z awatara XDDDDDDDDD flaga wybór nie przymus .

skoro wspierasz antypolskie dzialania


wspieram jak najbardziej Polska rację stanu, silne wojsko to silna Polska.
To ty idziesz strajkować przeciwko obronie ojczyzny nie ja.
Tu się urodziłem i tu na ziemi Polskiej stanę w obronie Ojczyzny gdy będzie taka potrzeba
wspieram jak najbardziej Polska rację stanu, silne wojsko to silna Polska.

To ty idziesz strajkować przeciwko obronie ojczyzny nie ja.

Tu się urodziłem i tu na ziemi Polskiej stanę w obronie Ojczyzny gdy będzie taka potrzeba nie tak jak ty uciekniesz za granicę( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Stabilizator: wieczne szczęście dla Ciebie i Twoich dzieci, niechybna klęska i wstyd dla Twoich wrogów!
@Stabilizator: sam sie smiejesz z tego co piszesz, tak powaznie podchodzisz do calej sprawy.
Wspieranie pisowcow, to wspieranie zlodziej, ktorzy okradaja rodakow. Wytlumacz, jak okradanie Polakow jest patriotyczne? Jak wprowadzanie oligarchizacji jak u ruskich - wpisuje sie w interes naszego kraju? jak patriotyczne jest propagowanie tej propagandowej pisowskiej szczujni, kiedy polacy w milionach gineli broniac ofiar, przesladowanych przez inne kraje z podobnymi propagandami.
Trzeba albo nie szanowac Polski i ludzi, ktorzy
@komentator_2020: Sory gostek ale u mnie jest niezmiennie cały czas tak samo nie ważne kto będzie rządził i tym się różnimy, jeśli by nas napadli za rządów Tuska czy Karakana to nie będę się za nich bił tylko za Ojczyznę i tym się różnimy . Ty masz taką miłość do Ojczyzny- a aa rządzi PIS e to uciekajmy niech sobie ruski biorą ten "karton".