Wpis z mikrobloga

@corryand: U mnie zawsze co roku część zysku jest przeznaczana na bonusy świąteczne. Chociaż w tym roku nie udało się firmie wygenerować zakładanego zysku, to i tak przyznali nam premię. 2400 wpadło. Firma całkowicie finansowo transparentna dla pracowników, a jest nas ok 1000.
@skdk: @evilonep: @Ryspolit: @piszczalka: @cppguy: @llllllllllllllllllll1: @FairPlay: @Mr_Przyjemny: @Noami: @darktemplar: @TenLoginNieJestZajety: po przeczytaniu niektorych Waszych opinii to stwierdzilem, ze nie jest u mnie tak zle jak dostanie koca czy zerowej premii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tez w tym roku bardzo slabo. Zazdroszcze tym co dostali konkretne pieniadze, tez zaczynam powoli dojrzewać do zmiany firmy bo coś
@corryand: premia dopiero w marcu, będzie albo nie. Ale jak będzie to gruba (w umowie bazowa premia jest 20% rocznej pensji, ale zarząd i tak może zadecydować o wypłacie części, całości albo nawet więcej na podstawie szeregu wskaźników ekonomicznych; w zeszłym roku było więcej niż bazowa premia). Za to żeby nie było za fajnie to wylecieć u nas też można w jeden dzień jak w Twitterze. No cóż, USA.
@Krolik: macie premie w wysokosci 20% rocznej pensji raz w roku czy oprocz tego jeszcze jakies premie miesieczne/kwartalne?
Pracujesz w firmie amerykanskiej z polskim oddzialem czy bezposrednio jestes zatrudniony w usa? Ja pierwsza opcja i uop, jednak ona daje wieksza stabilnosc (3mies wypo) niz kontrakt. Chcialbym byc bezposrednio zatrudniony w jakiejs firmie bez oddzialu pl na uop ale tu pewnie jest wiekszy problem jesli chodzi o te wszystkie kwestie prawne, podatkowe