Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mówi się, że polki nie chcą mieć dzieci, ależ one chcą mieć dzieci. Tylko chcą je mieć z takimi massimo z 365 dni, christianami greyami itp. lub od biedy z normikami z zachodu. Wystarczy popatrzeć jak polki zachowują się za granicą. Podobnie jest z japonkami, mój znajomy pół polak, pół Japończyk kiedyś mi powiedział gdy rozmawialiśmy o demografii Japonii, że „kobiety w Japonii nie chcą rodzić”. Odpowiedziałem mu, że chcą, ale nie Japończykom i gdy tylko pojawi się tam biały, to nagle cała ta aseksualność im przechodzi. Przyjął to z milczeniem. Problem leży w polkach, ich kompleksach, chęci zaimponowania koleżankom, że mają obcokrajowca oraz ojkofobii.
#rozowepaski #zwiazki #blackpill #redpill #demografia #polska

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639c4ec58161f849f0378f88
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
ZauroczonyWładca: @Sadomason: sam poznałem na studiach taką na studiach (i j jak by tego było mało jest moją crush o której chce kompletnie zapomnieć), jeździ po europie (włochy, hiszpania, szwajcaria) i się ściska po klubach z lokalsami wrzucając to na tik toka i instagrama. Ciekawe co powie swojemu przyszłemu mężowi (ja nim nie będę, bo mnie i tak traktowała jak powietrze i odzywała się tylko wtedy gdy potrzebowała pomocy na
WybornaSurykatka: Wasz ból dupy aż się wam ulewa bo nie macie powodzenia, ale gdybyście go mieli, to sami byście z tego korzystali jak te kobiety które opluwacie na swoich rakowych tagach. Mając wybór i powodzenie sami korzystalibyście z różnych sytuacji i wybierali najlepszą opcję dla siebie.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
LojalnaGrażyna: @elena-mary: co nie? Piszę to jako niebieski, ale poniekąd się śmieję, że faceci zabraniają niejako kobietom kopulować z kimś innym niż z Polakiem xD przecież to tylko i wyłącznie Wasza sprawa :)
Ja natomiast chcę być samotny, bo tak wolę ;)
Tutaj nie ma co z takimi dyskutować. To są toksyczni ludzie i mam nadzieję, że nie znajdą sobie dziewczyny. Po co mają komuś marnować życie?

@woskrosenie: zazwyczaj
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie chęć imponowania koleżankom ale pragnienie wyrwania się z biedy, wsi, zadupia i marazmu życiowego, bez przyszłości. Gdzie jedyna szansa to bycia kurą domową u boku Ferdynanda Kiepskiego.
W głowie takiej różowej typ zza zachodu lub o śniadej karnacji daje statystycznie większe szanse na wyrwanie się z gówna. Oczywiście życie to weryfikuje ale kto nie próbuje...
Nawet mimo kilkukrotnego niewypału jest to lepsze niż związek z opkiem spod bloku.
@2564: nie po prostu polki mają wyprane łby i myślą, że jak typ jest z zachodu to lepszy dlatego wiążą się z Włochami którzy są jeszcze większymi nieudacznikami niż polaki cebulaki, często tacy Włosi nie mają pracy i mieszkają ze starymi ale on jest Włoch to lepszy! xD
TroskliwaAlpaka:

to nie wina polek ze "average polish male' wyglada jak wyglada


@crystalmethh: a kto niby rodzi tych "average polish male", hm? Jak zwykle, to, że chłop wygląda jak wygląda to jego wina, na pewno nie baby, która dała mu połowę swoich polackich genów xD Ale mmm, poleczki, witaminki, najlepsze chrum chrum xD Typie, dziwne, że jak przystojny niebieski i ładna różowa robią dziecko to też jest ładne, narodowość jest