Wpis z mikrobloga

@DOgi: wulkanizacja i przechowalnia ceny standardowe, co do wymiany oleju na moje 100zł to drogo, ja w poznaniu płacę za wymianę filtra oleju i oleju 40zł. Jeżeli sam kupuje filtr oleju i olej to i tak zakładam, że na tym jeszcze narzuca marżę. W sprawie reszty ciżko mi się wypowiedzieć bo zależy od auta i stanu faktycznego
@25802117: @YEPs: @lukaschels: udało się zaokrąglić do równych 2000 zł xD najkrótsze negocjacje ever:

- a uda się zejść do równych 2000 zł?
- noooo do 2000 zł możemy zejść

A co do opisu to faktycznie bardzo ładnie. Nawet ASO mi tak nie rozpisywało. Wulkanizacja moim zdaniem całkiem tanio, bo w okolicach centrum Krakowa ciężko zejść do 27,50 zł za 16 cali alu. Ceny są w okolicach 40 -45
@DOgi: tylna tarcza do ceed'a 1.6 to 230zl? Albo jest że złota albo Cię ładnie #!$%@?. Widzę na allegro ,e TRW kosztują po 112. Masakra, ja na przód kupowałem taniej.

Klocki jak na tył też sporo, bo z tylu klocki są małe. No i czyszczenie jarzm i prowadnic to robota 10 minut, więc stawka niezła. To jest ASO?
@zeta_: zobaczymy co pokażą na fakturze. Jeśli faktycznie #!$%@? z marżą, to przejdę się 30 metrów do intercars i im oddam te same części xD