Wpis z mikrobloga

W piątek 16 grudnia zostanie otwarty ostatni brakujący fragment ul. Igołomskiej. Tym samym kończy się trwająca długie lata przebudowa prawie 8-kilometrowego fragmentu ulicy, na odcinku od Giedroycia do skrzyżowania z Brzeską.

Budowa rozpoczęła się prawie 5,5 roku temu, w kwietniu 2017.


https://lovekrakow.pl/aktualnosci/kierowcy-czekali-na-ten-dzien-wiele-lat-w-piatek-otwarcie-igolomskiej_49095.html

Pamiętam jak dzisiaj jak żona cieszyła się, że niedługo będzie jej się łatwiej dojeżdżało do pracy w Niepołomicach.
Zanim skończyli remont zdążyła:
- dwa razy zmienić pracę
- iść na macierzyński i urodzić dziecko
- wyprowadzić się z Krakowa

Ten remont i sposób jego prowadzenia to był jakiś ponury żart.

#krakow
Napleton - > W piątek 16 grudnia zostanie otwarty ostatni brakujący fragment ul. Igoł...

źródło: comment_1671175955Rhfw2jHCdPvQOk0Ed9JubP.jpg

Pobierz
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Napleton: szpital Jakubowskiego to kolejny nieśmieszny żart z remontem. Nie wspomnę co się odwaliło na klasztornej czy przedłużenie budowy trasy łagiewnickiej. Teraz wyjazd na północ krakowa to jeden wielki plac budowy @goferek: zapomniał bym o królowej Jadwigi co tam się dzieje to nieśmieszny żart nie raz tam tylko jedna osoba coś z łopatą kopała całą dzień. @gumiorek: nie wiem czemu w ostatnim czasie robią jakieś wały z budowlanką i
@Sl_w_k_1: też robię na budowach i wiem, że potrafią wyskoczyć niespodzianki na każdej inwestycji. Nie zmienia to faktu, że rozbudowa 8,5 km odcinka drogi, który stanowi jeden z głównych wjazdów/ wyjazdów z miasta wojewódzkiego prowadzona była w ten a nie inny sposób. Nie widzę wiarygodnego uzasadnienia dla takiego czasu widząc, że długimi miesiącami nic się nie działo w danej sprawie, a nawet jeśli ktoś już próbował czegoś się dowiedzieć to spółki
@Sl_w_k_1: budowałem dom, wykanczalem go i swoje mieszkanie też w dużej mierze wykańczałem. Nawet jeśli miałem jakieś opóźnienia to nie takie, a przede wszystkim ja nie jestem profesjonalną firmą budującą i wykańczającą inwestycje, która dostała kupę kasy za swoją robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Napleton: kurła wjazd do miasta, gdzie droga podporządkowana nie krzyżuje się z tym wjazdem, tylko idzie na wiadukcie. We Wrocławiu mamy 0 takich miejsc bez świateł. Oddałbym nerkę za wybudowanie czegoś takiego u nas nawet w 10 lat xD
Wybaczcie, ale pracuje w branży budowlanej i drogowej i proszę o powstrzymanie się od komentowania jeśli się nie zna całego obrazu sytuacji. Łatwo oceniać, że a to drzewa poszly, a że drogo, a że dlugo, a że #!$%@?, dopóki się samemu nie zacznie nad tym wszystkim siedzieć.

Porównanie do budowy domku też nietrafione.