Wpis z mikrobloga

@pod_kop:

nie zrozumiesz tego. W mojej głowie nie ma miejsca na piękno, to jest właśnie moje piętno


Tam jest chyba: w twojej głowie nie ma miejsca na piękno

Jakoś w 99 kradłam tę kasetę bratu xD i miałam tylko ją, nie słuchałam niczego innego przez jakiś rok. Potem kupiłam 3 płytę kalibra i byłam bardzo zawiedziona zupełnie innym klimatem
@biszkoptowy_pies_obronny: Grafomańskie urojenia ćpuna. Nic więcej, nigdy nie rozumiałem tego kultu kalibra i magika. Gdyby magik nie zrobił magika to już by dawno nikt o tej „ponadczasowej” muzyce nie pamiętał.


@Hanakele7: zadaj sobie trud przeczytania książki Rahima "Ludzie z tylnego siedzenia". Zweryfikujesz swoje założenia
@naciski: Pewnie opowieść o tym jak to było ciężko, ale jak to im się udało przebić i wypłynąć, napisana w prosty sposób dla prostego odbiorcy. Dorastałem w latach 90, znam historię magika, PFK itd. Ba, wychowałem się w pewien sposób w kulturze hip hopu, szczególnie przez środowisko Bboyskie, natomiast akurat magik, jego twórczość, historia nigdy do mnie nie trafiała. Po prostu, dla mnie to grafomanski bełkot.
@biszkoptowy_pies_obronny: Nie neguję tego,
@Hanakele7: a tak poza tym to większość muzyki, której słuchasz jest tworzona "pod wpływem". i nawet z tym nie dyskutuj. sam gram, obracam się w środowisku i najlepsze pomysły wpadają właśnie po czymś.


@biszkoptowy_pies_obronny: Oczywiście. Bez narkotyków nie byłoby sztuki i nauki. Poczytajcie jak Kary Mullis wymyślił reakcję PCR pod wpływem LSD. Dostał za nią Nobla chyba w 1986 r. Na uniwersytetach w USA w latach 60-70-tych było dużo użytkowników