Wpis z mikrobloga

Ludzie >>>> Kosmiczne zwierzęta
Żeby chociaż jedna rasa drogi mlecznej miała większy potencjał. Żeby chociaż jedna z nich nie pędziła w nadświetlnej na karuzeli nieudacznictwa i niedorobienia.
Która z tych rozumnych ras dorasta człowiekowi chociaż do końcówy w zwisie?
Może Asari xDDD? Rasa, której do zapłodnienia wystarczy strapon i przytulanki? Rasa, która dzięki Proteanom wystartowała z co najmniej 45 tysiącami lat przewagi w rozwoju w stosunku do ludzi? Ogarniacie? PONAD 45 TYSIĘCY LAT!!!
Ludzie w takim czasie podbiliby galaktykę 45 razy, wynaleźli najbardziej niesamowite technologie jakie można sobie wyobrazić (chyba, że jest się Batarianinem z dwiema komórkami mózgowymi - jedną żeby pamiętać o oddychaniu, a drugą żeby umieć pociągać za spust w karabinie, w takim wypadku trudno wyobrazić sobie cokolwiek poza życiem kosmicznego cygana), a potem polecieli w Dark Space samemu nayebać kosiarkom tak że by zapomniały w którym są cyklu xD.
Ale jak Asari miałyby czegoś takiego dokonać, kiedy nawet Liara mówi Komandorowi Owczarkowi, że przez długowieczność są niezdecydowane na nic i potrzebują z 500 lat żeby się zdecydować chociaż na kolor torebki xD
To co, może hehe, Turianie, którzy tak pilnowali przekaźnika, że dostali przy nim #!$%@? od rasy, która od kilkuset lat zna broń palną XDDD? Wielkie zmilitaryzowane jaszczurki kierowane porządkiem, ładem i posłuszeństwem a tak #!$%@?ły w wojnie pierwszego kontaktu że aż ogony pogubiły.
Salarianie? Może nawet dałoby się ich traktować poważnie gdyby nie to że wyewolułowały z #!$%@? PATYCZAKÓW XDDDD. Wyobraźcie to sobie - Spośród milionów istot na jakiejś to PATYCZAKI okazały się gatunkiem o największym potencjale ewolucyjnym. To tak jakby najszybszy plemnik zorientował się, że dotarł do jajeczka, pokonał miliony innych gorszych plemników, tylko po to żeby będąc tym najlepszym spłodzić.... nie wiem, np Gracjana Roztockiego XD
Tysiące lat jako rasa międzygwiezdna i co osiągnęli? Do czego się przydali? Kto w ogóle bierze robaka do grupy uderzeniowej? I po co? Chyba że jako zmyłkę, żeby przeciwnik na widok patyków na polu bitwy pomyślał że jesteśmy upośledzeni. INB4, tak tak, wiem - Salarianie to mózgi a nie mięśnie. Żeby tylko coś za ich pomocą osiągnęli poza wynalezieniem ulepszonej antykoncepcji dla przerośniętych żab XDDD JAK TACY #!$%@? SPRYTNI JESTEŚCIE TO CZEMU NIE ROZPYLILIŚCIE GENOFAGIUM NA PLANETACH RACHNI? Pewnie wam nie przyszło do głowy XD
A tymczasem co na Tuchance? Na tuczance #!$%@? jak w lesie obsranym gównem. Jak spotkasz drugiego człowieka i się do niego uśmiechniesz, to on też się uśmiechnie i do ciebie podejdzie, żeby się zapytać czy się nie znacie. A spróbuj się uśmiechnąć do Kroganina to podejdzie ci #!$%@?ć XDD
EEE, MASZ JAKIŚ PROBLEM? TY WIESZ KIM JA JESTEM? WIESZ KIM JA JESTEM? JESTEM WOJOWNIKIEM SAMOTNIKIEM (Hehe dosłownie, bo rodziny i tak już nie założysz XD A nawet bez genofagium pewnie skończyłbyś walcząc z wlasnymi dziećmi o terytorium).
Quarianie? Jak ludziom zaczęło się buntować AI to Owczarski tak pozamiatał że nikt się o tym nawet nie dowiedział. Quarianie niby tacy inteligentni a obudzili się dopiero jak ich ekspresy do kawy zaczęły się pytać o sens istnienia. I jeszcze umierają na pneumokoki, wirusy i roztocza.
Vorche? DOBRA, UDAJEMY ŻE NAWET NIE PYTAŁEM
Pogódźcie się z tym - Ludzie to jedyna rozumna rasa w galaktyce zasiedlonej przez jaszczurki, żuli, płazy i niebieskie laski zaprojektowane przez jakiegoś kompletnego spermiarza wśród protean. Jakby już same w sobie nie wyglądały jakby się ktoś za dużo Hentai naoglądał to jeszcze im dorobili macki na głowie xD.
Ludzie są stworzeni, żeby rządzić tą bandą nieudacznych zwierząt - change my mind
#masseffect #heheszki