Wpis z mikrobloga

Mirki ja chyba żyję w jaskini xD Dopiero się dowiedziałam, że istnieje coś takiego jak przystawka do TV #chromecast dzięki której można na zwykłym telewizorze oglądać netfliksy i inne tego typu rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) już wiem co kupię rodzicom na święta. Mają kilkuletniego #smarttv od #samsung gdzie nawet nie można zmienić sobie języka na polski we wbudowanej apce netfliksa, przez co rodzice nie mogą sobie wyszukiwać filmów. Ale się cieszę tym odkryciem ()
Btw obsługując to pilotem to w jaki sposób wpisuje się tekst w wyszukiwarce? Wyświetla się klawiatura na ekranie czy jak?

#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 19
@asadasa: chromecast będzie dla nich męczący. Weź miboxa po prostu, będą zadowoleni, 4 rok używam, kupiłem ostatnio tv za 4 klocki co ma wszystko wbudowane a i tak używam miboxa xD
Btw obsługując to pilotem to w jaki sposób wpisuje się tekst w wyszukiwarce? Wyświetla się klawiatura na ekranie czy jak?


tak, ale też smartfon może służyć jako pilot albo kup im klawiaturę bluetooth

@asadasa:
@WolfSky: ale czemu męczący? Jak oglądałam recenzje na yt to wyglądał na przyjazny w użytkowaniu.

Btw mają klawiaturę bluetooth, ale nie działała przy wyszukiwaniu np na netflixie wbudowanym w Smart tv (ale telewizor ma jakieś 7 lat), myślisz że z chromcastem będzie działac?
@Gremek: ok. A przy okazji zapytam: nie wiesz jak się nazywa takie coś co jest jednocześnie ładowarka i portem do wpięcia kabla Ethernet? Widziałam coś takiego w jakiejś recenzji, wtedy nie trzeba korzystać z WiFi (które rodzice mają słabe). Nie wiem co wpisać w Google żeby mi znalazlo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asadasa: Nie mam pojęcia. Jedynie wiem, że ten co wrzuciłem był na rynek niemiecki, ale to bez różnicy, bo można zmienić język na polski. Są nawet jeszcze droższe w hd.