Wpis z mikrobloga

Kochani, mam dla Was łamacza głów jeżeli chodzi o wymyślenie pomysłu na prezent. Dziadek lvl 80+, pracował od 15 roku życia fizycznie, potem do emerytury w Straży Pożarnej.

Jako pracoholik niestety nie znalazł żadnego hobby, a wręcz reaguje alergicznie na jakikolwiek rozwojowy sposób spędzania wolnego czasu - w dnie dziadek chodzi na spacery zakupowe, resztę dnia śpi i ogląda TV. jedyne czego pragnie to cieplejszych dni, żeby pojechać na działkę móc zrobić na niej remont i popracować fizycznie.

Od kilku lat kupujemy mu wyłącznie kosmetyki, bo tylko to przychodzi nam do głowy. Czy dobra dusza, która to czyta i ma jakąś koncepcję poratowałaby mnie? Może trafimy i w tym roku dziadek dostanie do, z czego realnie się ucieszy.

Dziękuję Wam :)

#prezent #pomyslnaprezent #swieta #prezenty #bozenarodzenie #mikolajki #pomocy
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BrakuSmaku: ładne wydanie serialu, który lubił na DVD, np. Czterej Pancerni;

jak dobry budżet to elektronarzędzie marki premium, mój tata się w tym roku mega ucieszył;

wyjście do muzeum wojskowości albo podobny męski event ex. mecz.

Tak na szybko :-)
@frugASS: To by był nawet dobry pomysł, ale dziadek ma stary sposób myślenia - sprawi mu przyjemność pomalowanie bramy, bo faktycznie trzeba ją pomalować, podejśie "składanie dla złożenia po co mi to"
@vikop-ru: Oj nie wiem czy sąsiedzi by się ucieszyli :D
@Miss_u_di: Złote słowa, myślę, że kupię mu właśnie coś z takich praktycznych, życiowych prezentów