Wpis z mikrobloga

@SerTrapistow: #!$%@? największa plaga tych wystawek w tym kraju. Przyjdzie banda takich #!$%@? jednokomórkowców i pozabiera klawisze albo ułoży jakieś "#!$%@?" albo "#!$%@?" i będą się tak śmiać "hyhyhyhyhyhy" jak to typowa patola, a ty jak chciałeś zobaczyć jak się na tym pisze to #!$%@? zobaczysz, tylko jaki przełącznik i tyle #!$%@?, bo się takie sebixy co mają rodziców patusów alkusów musiały zniszczyć cudze bo nie mają co robić w swoim
@SerTrapistow dlatego jak ktoś mi mówi że żyjemy w bogatym kraju bo jeździ dużo samochodów po ulicach to kisnę. W Katowicach to ja się boję nawet rower miejski zostawić na 10 min przed KFC żeby iść tam do sracza. Zawsze go zapinam. Jak chodziłam do podbazy to specjalnie Nie nosiłam nowych rzeczy do szkoły bo wiedziałam że ukradna. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@supra107

@SerTrapistow: #!$%@? największa plaga tych wystawek w tym kraju. Przyjdzie banda takich #!$%@? jednokomórkowców i pozabiera klawisze albo ułoży jakieś "#!$%@?" albo "#!$%@?" i będą się tak śmiać "hyhyhyhyhyhy" jak to typowa patola, a ty jak chciałeś zobaczyć jak się na tym pisze to #!$%@? zobaczysz, tylko jaki przełącznik i tyle #!$%@?, bo się takie sebixy co mają rodziców patusów alkusów musiały zniszczyć cudze bo nie mają co robić w