Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #pasta

W sumie nie pasta, bo fakt:
Robiąc grilla w londynie mieliśmy niespodziewanego gościa - przyszedł do nas lisek. Pełno tu tego biega po mieście, widać zapach był zbyt kuszący by ominąć. Całkiem sympatyczny. Dostał jakieś kostki do chrupania.
Następnego dnia znów przyszedł, znow coś dostał.
Pojawiał się przez kolejne dni, doszło do tego, ze jadł mi z ręki. Żona zaczęła trochę grymasić, bo wiadomo bakterie, choróbska, cholera wie co to może roznieść.
Pewnego dnia wparował do nas kolegą (lub koleżanką). Na podwórku stały dwa lisy i czekały grzecznie na to zawsze czyli darmową wyżerę.
{w tym momencie przyznałem rację żonie, szczególnie jak ma się dwojkę dzieci - co za dużo to niezdrowo, lisy zostały pogonione i po 2-3dniach przestały się pojawiać, ale na potrzeby pasty kontynuujmy)
Karmiliśmy je dalej, odpadków sporo, a parówka czy dwie nie robi jakiejś wielkiej różnicy. Po pewnym uznały nasze podwórko za swoje terytorium i tam sobie żyli. Z dwóch zrobiło się najpierw 3, potem 4 potem 6 i 7 lisów. Do tego zaczęly być agresywne, szczególnie, że nie byliśmy w stanie wykarmić takiej ilości dzikich lisów. Wychodząc na podwórko bez żarcia dla nich potrafiły na nas szczerzyć zęby i zaczęły zachowywać się agresywnie. Poradź tu sobie z kilkoma dzikimi lisami...

jeszcze wrzucę tagi #uchodzcy i #socjalizm ;)
Pobierz shaki24 - #polityka #bekazlewactwa #pasta

W sumie nie pasta, bo fakt:
Robiąc gril...
źródło: comment_1671126932CkSiDdHXUhdfdtuvlrnXBu.jpg
  • 4
@shaki24: Za dzieciaka i to jeden dzień. Nie jeżdżę tam gdzie mnie nie chcą. Szanujmy się, po tej spirali nienawiści przedstawionej w czasie brexitowej kampanii wobec narodów europy środkowo-wschodniej to #!$%@?ć angoli.

@Wojtas_elo: No gdyby mój sąsiad dokarmiał to bym mu powiedział, żeby tego nie robił, bo potem się mnożą i atakuje kury itd. poza tym roznoszą wściekliznę.