Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
Hejo!
W końcu znalazłam chwilę czasu żeby coś zmajstrować.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Świąteczny renifer w mojej odsłonie! Ma ciepły sweterek i szalik, czego chcieć więcej ()

Więcej zdjęć w komentarzach v

#szydelkowanie #zrobtosam #szydelkujzwykopem #diy #chwalesie #handmade #rekodzielo
Meliska1 - Hejo!
W końcu znalazłam chwilę czasu żeby coś zmajstrować. 
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ─...

źródło: comment_1671125552ALctBps86eVuAEcrrnhC3X.jpg

Pobierz
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gottie: U mnie! Ale sprzedaje na terenie Niemiec bo chwilowo tu mieszkam :/ No chyba że ktoś zapłaci 15 euro za wysyłkę do Polski. Ale polecam przejrzeć cały tag #szydelkowanie tam jest wiele uzdolnionych mirabelek ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: Dziękuję za miłe słowa, szczerze trudno mi określić, bo podzieliłam go na parę dni że względu na brak czasu, ale jakby tak wszystko połączyć to by wyszło z 4h []
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@asznysz: Tak to amigurumi () Osobiście polecam zacząć od malutkich rzeczy, typu piłeczka, pszczółka, wielorybek, i nie na jakiś drogich włóczkach, tylko najlepiej zacząć od jakiejś grubej bawełnianej, bo wiadomo że na początku może nie wychodzić. Najlepiej właśnie malutkie rzeczy na początek, bo może się komuś nie spodobać, a wtedy szkoda kasy :( Jeśli chodzi o zestaw na początek to: włóczka, szydełko (ja używam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meliska1: naprawdę cudo i bardzo podoba mi się sposób W jaki sploty się układają() A co do sprzedaży takich rzeczy to proszę powiedz mi ile ewentualnie mogło kosztować i jeśli chodzi o Niemcy To w którym miejscu jest to ewentualnie dostępne