Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu prosiłem was o polecenie kilku zapachów, ponieważ chciałem sobie zakupić z 3 - 4 odlewki do testowania. Dotychczas używalem Bruno Banani Magic Man, Mexx Black i Calvin Klein Euphoria Men. Po rozmowach z kilkoma Mireczkami padło na 10 odlewek po 5 mil każda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Armaf club de nuit intense
Bois Impérial
Dior Homme Intense
Dior Sauvage EDT
Dior Sauvage Elixir
Givenchy gentleman (wersja z 1974 roku)
Lattafa Asad
Missoni Wave
Versace dylan blue
Versace Eros EDP

Wszystkie zapachy brane w ciemno. Nie będę tu próbował recenzować każdego z nich, ponieważ jestem totalnym laikiem więc jedynie powiem, że 8/10 zapachów mi się bardzo spodobała a pozostałe 2 niezbyt (Armaf club de nuit intense i Givenchy gentleman) więc ogólnie jestem zadowolony z wyboru.

Na koniec chciałbym polecić Mireczków @dzbannik @Slejpnir oraz @OscarDeLaRenta od których owe odlewki zakupiłem. Dzięki!

#perfumy
Elemelas - Jakiś czas temu prosiłem was o polecenie kilku zapachów, ponieważ chciałem...

źródło: comment_1671118961lefE6GOenj14mN8w5Y486D.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
zastanawiałem się też nad 1 million


@Elemelas: Odlewka na każde twoje pytanie odpowie :) Dla dopełnienia żartu przyjmijmy, że mam na imię Krzysztof. ¯\_(ツ)_/¯

O boże czy to...? Policzek dla twojego portfela, czterej jeźdźcy apokalipsy bieda bieda głód i nie opłacone rachunki? Nie to następne propozycje? :D

1. Dior eau sauvage
2. Jean Paul Gaultier le male
3. Prada ocean luna rossa
4. Prada L'homme intense
5. Replica Jazz Club
6.
Alpharius - > zastanawiałem się też nad 1 million

@Elemelas: Odlewka na każde twoj...
  • Odpowiedz