Wpis z mikrobloga

Nie ma głupich pytań, więc do bywalców klubu #cialo :
1. Ile kosztuje szatnia?
2. Serio trzeba znać wszystkich artystów grających danego wieczoru?
3. Jak się ubrać żeby nie było problemu na wejściu?
Pytam, bo opinie na google są różne i nie bywam w takich miejscówkach, a chciałem się wybrać na Rysy.
#wroclaw
  • 11
@wizard3:
1. Kilka złoty. W przedziale 2-5zł.
2. Nie xD
3. Normalnie, schludnie. Te opinie to chyba pisze albo konkurencja, albo nafurani ludzie, albo alternatywni menele. Jeszcze NIGDY na wejściu do żadnego klubu techno we Wrocławiu, czy to w dresie, koszuli hawajskiej czy jeszcze innym ubraniu nikt mnie ani o nic nie pytał, anie nie wpuścił z uwagi na ubiór lub nieznajomość wykonawców xD
@korbuzz: @wizard3:
Dawno bo dawno (chyba na starej lokalizacji) w Ciele pytali zarówno o to kto gra jak i nie chcieli (na początku) pozwolić wejść koledze w koszuli.

Więc wszystko się zgadza jak na jakieś 3 lata temu.

Może teraz już jest normlanie xD
@rees90: Nigdy nie było problemów. Jak byli przy Świdnickiej to byłem świadkiem 2x jak nie chcieli pijanych gości w koszulach z kawalerskiego wpuścić. Interweniował menadżer i finalnie nie weszli. Generalnie nie spotkałem się nigdy we Wro z ostrą selekcja, zawsze wchodziłem czy to sroda, czy sobota. Jedynie kogo nie wpuszczają i to fakt-to pijanych w sztok. A tak to ubiór czy poglądy są bez znaczenia. Lokale tego typu właśnie promują się
@wizard3: nas selekcjoner spytal czy wiemy gdzie wchodzimy, kto gra i co to za miejsce xDddd
Bylismy trzezwi btw.xd
Pozostali w kolejce dostawali pytania o date urodzenia, ulice i tym podobne, jakies 3-4 msc temu