Wpis z mikrobloga

Chyba właśnie pobiłem rekord teleportu do i z paczkomatu, 19 min w obie jeszcze mi się nie udało.
@Pwner coś Panie uczynił?! <3
Generalnie cały się czense, ale tym razem jak najbardziej pozytywnie. W skrócie, rodzina nie robi tak trafnych prezentów, trzeba sie spotkać! Wspaniały list, chyba zaraz przeczytam jeszcze raz!

W losowej kolejności, to aż niespotykane co tu się stanęło:
- Koszulka: akurat tej nie mam, a jest kilka na stanie! Ich nigdy za wiele
- Manga, zbierałem 1 edycję w gimnazjum, a potem sprzedałem, ostatnio myślałem, czy nie zacząć kompletować
- Popiersie, znowu w punkt, mam figurki, ale tego nie, za to mam 2 znajomych z farbkami i doświadczeniem, spróbuję podjąć się tego wyzwania i nie zbierdolić! Szacun za nakłąd włożonej pracy i poświęcenie!
- karty dzentelmenów - grałem, jaram się bo swoje oddałem znajomym, myślałem o ponownym kupnie
- sosiki - w pytkę bo właśnie również myślałem o doposażeniu się!
- skarpy - ostatnio zazdrościłem, bo właśnie mam całe 1 Świąteczne
- zakąski w pytkę, raczej nie jem słodyczy, ale jestem nałogowym pożeraczem słonecznika, orzeszki również wchodzą regularnie, genialne kształty pierniczków!
- piwerko, jedno to już powinno wjechać żeby ochłonąć, drugie, wedle nazwy, na wieczór
- gąbek śpi ze mną :D

Piękne dzięki za paczkę, sprawiła (i sprawi w niedalekiej przyszłości >:D) wielką radość, jaram się jak pochodnia! W kontakcie!

#pokapake #wykopaka
lux666 - Chyba właśnie pobiłem rekord teleportu do i z paczkomatu, 19 min w obie jesz...

źródło: comment_1671107733TxOjE6txfv4peIWSdOs1zx.jpg

Pobierz
  • 18