Wpis z mikrobloga

Szlak mnie trafia nawet jeśli to zgłaszane jest marginalnie przez mężczyzn to i tak nie zmienia to faktu, że kobiety też stosują przemoc wobec mężczyzn.
Przez całą rozmowę to jedynie kobiety mają problem z agresja i przemocą że strony mężczyzn.
Nigdy nie słyszałem aby mężczyzna pomowil kobietę bo nie chciała się z nim spać, albo dawała mu pieniędzy na piwo.
Ile kobiet pomowil mężczyzn a później się z tego wycofywalo, mieliśmy duża sprawę z pomówieniami o przemoc że strony mężczyzny.
Co gorsza taki otwarty tvn, a co z przemocą w związkach samych lezbijek czy gejów? U gejów to na pewno będzie mężczyzna osoba mogąca używać przemocy u lezbijek to będzie kobieta. Dlaczego tak otwarty tvn nie bierze pod uwagę takich możliwości, że to nie kobieta jest ofiarą.
Ostatnio czytałem, że jest możliwość karania mężczyzny za nie dawanie kobiecie pieniędzy na jej potrzeby, i jest to rodzaj przemocy, co z "bolaca głową" kobiet? Czy to nie jest też wykorzystywanie swojej pozycji i jakiś rodzaj przemocy.
Dlaczego ogólnie nie walczy się z każdym rodzajem przemocy, tylko wybiórczo?
Choinka stoi koło kościoła Ewangelicko-Augsburski pw. Marii Panny w Legnicy
Nie wiem jakie #
#dyskryminacjamezczyzn #tvn #legnica
Gozd - Szlak mnie trafia nawet jeśli to zgłaszane jest marginalnie przez mężczyzn to ...

źródło: comment_1671090652Af7dVTT9TL4u1mJUnyRfbJ.jpg

Pobierz
  • 8