Wpis z mikrobloga

James Gunn napisze scenariusz do nowego filmu o Supermanie (i może będzie też reżyserem
Henry Cavill nie powróci w tej roli bo nowy Superman to młodsza wersja Clarka ale możliwe, że zagra on jeszcze kiedyś tę postać w innym filmie. Jeśli chodzi o Bena Afflecka to rozmawiano z nim o powrocie ale w charakterze reżysera. - hollywoodreporter.com
#film #kino #superman #dc #dccomics #batman
Pobierz janushek - James Gunn napisze scenariusz do nowego filmu o Supermanie (i może będzie ...
źródło: comment_16710717371ILTA2xYgRzedykoMpFtyQ.jpg
  • 10
@mk321
@janushek

Podobno Gunn nie lubi Cavilla, czemu wcale nie tak dawno temu publicznie przeczyl. Teraz się okazuje, że jednak Cavill nie zagra Supermana i jest to decyzja Gunna... hmmm.

Sam Cavill odchodząc od Wiedzmina, mówił że nie ma to nic wspólnego z Supermanem. Ja w to wierzę. Granie w tej szmirze tylko psuje portfolio Cavillowi. Ale może tutaj też wchodzi dezinformacja i tak naprawdę musiał wybrać? To byłby dopiero cios poniżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChomikSon: nie wiem czy to o gunnie to prawda ale to raczej dlatego że gunn chce obecnie trochę zresetować uniwersum. Przecież podobno Mamoa też ma już nie grać aquamana ale pozostanie w uniwersum bo dostanie nową postać. Może z cavillem będzie tak samo. Affleck raczej do Batmana nie wróci, Mamoa jak już pisałem ma dostać inna postać, Flasha też będzie trzeba zmienić bo aktor #!$%@? coś ciągle i szkodzi tylko więc
Granie w tej szmirze tylko psuje portfolio Cavillowi.


@ChomikSon: ale połowa tego portfolio to Superman a reszta to filmy o których nikt nie słyszał i Enola Holmes, lol

Było info że już chciał odejść przed trzecim sezonem ale dostał podwyżkę, może serio dostał zapewnienie że wraca do DC i Warnera więc stwierdził że #!$%@?ć a potem przyszedł Gunn i mamy kolejny reset - w każdym razie szkoda obu ról bo imo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiespokojnySzachista: w sumie to się dziwię że nie zrobili takiego prawdziwego resetu tylko próbują zrobić taki "półreset". Niby kilka lat uniwersum poszłoby w dupę ale z drugiej strony i tak DC jest w dupie więc zamiast się bawić w półśrodki mogliby zacząć od nowa i ustalić nowe zasady, nowych bohaterów itd tym bardziej że pod skrzydłami gunna powinno to się ułożyć