Wpis z mikrobloga

Cześć,

parę dni temu umieściłem ankiete dotyczącą wykopowego serwera CS 1.6, a dziś przychodzę, aby przedstawić wam jej wyniki.
Powiedzmy, że na ten moment są to ostateczne wyniki więc nawet jeśli wynik ulegnie zmianie to od tego momentu już nie ma większego znaczenia.

Ogólnie sprawa wygląda tak, że chcemy delikatnie odświeżyć serwer. Co przez to rozumiem?

-Przetasować mapy (piszcie w komentarzach nazwy tych których NIE lubicie, a jak będzie dużo głosów to je wywalimy. Możecie opisowo jak nie znacie nazwy jakiejś mapy.)
-Dodać trochę nowych roundsoundów
-Podmienić dźwięki killstreaka (dupszot, dziabnął go.. etc) na inne - myślę, że wam się spodobają nowe nawet bardziej niż aktualne
-Dodać / usunąć parę pluginów

A co do ankiety. Nie wszystkie zmiany uda nam się wdrożyć z różnych powodów, ale będziemy się starać w miarę możliwości, aby zrealizować założenia ankiety.
Pierwsze pytanie, które dotyczyło tarczy z dnia na dzień przechodziło niezłą sinusoidę. Raz było na tak, a zaraz potem na nie. W każdym razie zawsze oscylowało blisko 50/50 dlatego też tarcza raczej na pewno zostanie przywrócona do normalnego użytku. Przynajmniej tymczasowo, a docelowo być może i tak zostanie usunięta z możliwości kupna i wprowadzona w inny sposób. Autokampa spotkała się z dość sporym sprzeciwem, co było do przewidzenia, dlatego też ona na pewno nie powróci w tradycyjnej formie, ale jest szansa (jakaś), że nadal będzie dostępna, ale w innej formie - mniej bezpośredniej. Pozostałe wyniki ankiety, jakie są, każdy widzi.

Kiedy można się spodziewać zmian? Mam nadzieję, że do wigilii coś się wyklaruje i przynajmniej część z założeń "drugiej" fazy serwera zostanie zrealizowana.

Nazwa:cs-SzczurowniaA[4FUN]
IP: 145.239.26.20:27130
Hasło: brak
Ilość slotów: 32
Tryb gry:4FUN

#cs16 #mirkocs
  • 18
@PePeZBA: killstreak może być ale z czasem robi się nudny bo mało opcji jest.
Mi brakuje trochę klasycznych headshotów z Unreal Tournament i paru innych komentów
+ może by dodać z jedną mapę z trybem gg
@PePeZBA Z map do #!$%@?: imo ratsy sratsy. Dodałbym też aimmapusp, glocktok, awpindia i klasyki takie jak prodigy, piranesi czy mirage.

Była też mapa która gdzieś koło 2012 roku weszła chyba do esla, a na pewno grało się na niej mixy. Przypominała trochę inferno. Może sobie przypomnę jak się nazywała i dam znać.

Można by też było wgrać moda war3ft, np tylko na same święta, albo tylko do
Przypominała trochę inferno.


@Trzesidzida: może de_tuscan? On jest (lub był) na serwie, aczkolwiek nie udało mi się na niego trafić. Poza tym jakie mapki by nie były i jak dużo by ich nie było to musi być dobry plugin do zarządzania tym, bo inaczej to dalej będzie grywanych tylko kilka mapek, jeżeli był grany de_westwood to myślę, że na kilka rozgrywek nie powinno być możliwości nominowania go. Jest dużo fajnych
karololo - > Przypominała trochę inferno.

@Trzesidzida: może detuscan? On jest (lu...

źródło: comment_16710995992p0iO5AQOFcg3S4sXO1O9h.jpg

Pobierz
@karololo Nie nie, inna. Tuscan to bardziej przypomina cpl_mill a tamta miała układ podobny do inferno - mały bs z dojściem bananem, duży bs z dojściem środkiem i dywanami. Przypomnę sobie jej nazwę. Możliwe że nawet mam ją pobraną na kompie.