Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiejsze czasy są idealne nie dla normików/oskarków ale dla high-tier #przegryw. Na tyle ##!$%@? żeby nie mieć kontaktu z innymi ludźmi, mieszkać ze starymi i nie mieć kobiety, dzieci a jednocześnie na tyle ogarnięty żeby mieć robotę i jeszcze zdalną. To jest IMO wygryw w dzisiejszych czasach, czyli czasy pandemii, wojny, inflacji, kryzysu, rozwodów, hipergamii. Siedzi taki high-tier przegryw u starych i jeszcze trzepie kasiore z pracy. Żadnych zmartwień o kredyt, inflacje, śluby, rozwody, dzieci. Po pracy robi co chce, może oddać się pasji, hobby, inwestować w coś albo po prostu marnować czas na głupoty. Żadna różowa nie suszy głowy, nie grozi rozwodem, dzieci nie płaczą nad głową, nie musi do nich wstawać w środku nocy, w dupie ma inflacje. Żyć nie umierać. A taki normik co? Znalazł sobie różową, ma kredyt na mieszkanie, dzieci w drodze a to dopiero początek jego problemó. Nie jednokrotnie żonaci i związkowcy na tagu twierdzili, że chętnie by się zamienili z takimi miejscami.

#przegryw #tfwnogf #blackpill #hipergamia #zwiazki #mgtow #inflacja #dzieci #slub #relacje #tinder #neet

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639a3b808161f849f0374063
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dzisiejsze czasy są idealne nie dla...

źródło: comment_1671054129XE6niRgCxKVOgTY3kMPBGf.jpg

Pobierz
  • 27
LuksusowyProgramista: No widzisz a ja jednak wolę być chadem i mieć jeszcze większą wolność niż Ty. Wzrost, uroda i dobra edukacja daly mi świetna pracę przez co mam własne mieszkanie, pracuje z domu, trzepie kasę a do tego robię na co mam ochotę. Mam ochotę na młode Julki? Odpalam tindera albo szukam niezłej nastolatki na sponsoring.
Mam ochotę wyjechać na drugi koniec świata? Tak właśnie pracowałem sobie 2 miesiące z Seulu.
@AnonimoweMirkoWyznania: ale wiesz, że zmarnowanie życia na siedzenie w domu i oglądanie głupich seriali w TV (tak, wiem, pod którymi tagami sie udzielacie) i granie w gierki nie jest na dłuższą metę czymś wymarzonym i prowadzi prosto do depresji?
@AnonimoweMirkoWyznania: Dużo w tym racji. Jak patrzę na moich rówieśników w związkach, którym daleko do życia chadów jak się mitologizuje na wykopie każdy związek z różową, bo myślą, że związek to tylko namiętny seks i przytulanie się. To niestety przywileje zarezerwowane tylko dla ludzi bardzo młodych, którzy jeszcze nie pracują ect, ewentualnie potem dla chadów. Mam 28 lvl i wiem, że gdybym był w związku to nie byłoby to tak, że