Wpis z mikrobloga

Hej Misie! Pamiętacie mnie jeszcze? Kilka miesięcy temu robiłem relacje live z Haiti.

Ogarnąłem już materiał i niedługo będę go wrzucać, mam nadzieję, że rzucicie okiem. Jutro wrzucam pierwsze video z Haiti.

Strasznie się z tego powodu cieszę i równie mocno denerwuję. Cały wyjazd do Haiti jak i cały proces powstawania serii był dla mnie bardzo stresujący. Wyjazd był bardzo ciężki, to wiadomo. Po powrocie spotkałem się z masą krytyki i hejtu. Od osób, które siedzą w podróżach, po stowarzyszenia rządowe i polonijne, po znajomych i bliskich, którzy radzili, żebym zajął się w życiu czymś sensownym.

Na zdjęciu dojście do Cazale, polskiej wioski na Haiti. Bosz, w rekordowym dniu przeszedłem tam ponad 30 kilometrów. Formę miałem świetną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#historia #podroze #podrozemateoaka #historia #ciekawostki #podrozujzwykopem #haiti
Pobierz mateoaka - Hej Misie! Pamiętacie mnie jeszcze? Kilka miesięcy temu robiłem relacje li...
źródło: comment_16710537728iyn5zl0f8jIuaSH9DF62l.jpg
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mateoaka: to ja tez sie doczepię - wrzuciłeś wpis prawie pol roku temu ze masz problemy sie wydostac, pozniej dlugo nic i jakies randomowe wpisy niezwiązane z wyjazdem. Ani info jak sie udalo wydostac, ani o tym jak voodoo bylo robione choc mowiles ze relacja na mirko bedzie. Slabo
@metalowy_pasterz ale co Ty chcesz wiedzieć z voodoo bo nie rozumiem? Kolejny, co ma żal a nie czytal moich postow, tylko cos tam przelotem widzial. Wielokrotnie pisałem, że o voodoo zrobię osobny odcinek. Chyba logiczne jest, że potrzebowałem na to czasu. Żeby przygotować ten odcinek, pomijając kilkadziesiąt godzin pracy, pojechałem m.in. do Warszawy i Wrocławia, aby nagrać rozmowy z ludźmi nauki. Daj mi jeszcze trochę czasu i będzie zajebisty odcinek ( ͡
@mateoaka: słuchaj gościu... Dobrze wiesz co chcę wiedzieć ja i każdy inny. Obiecywałeś relację, robileś ankietę, a potem kamień w wodę. Żadnego info, czy się w ogóle odbyło. Nie wiem, może w jakimś wątku, wśród odpowiedzi komuś coś napomknąłeś. Ale na tyle na ile śledzilem posty i dyskusję pod nimi, nic nie widziałem. A po 20 razy do każdego posta nie będę wracał. Moje pytanie akurat zbyleś milczeniem.
Skoro widzisz, że
Jestem bufonem ponieważ odpisałem Ci i wytłumaczyłem, dlaczego nie ma jeszcze filmu o voodoo?

Zbyłem Twoje pytanie? Przecież właśnie, kilkanaście minut temu odpowiedziałem na Twoj post.

A co do pisania, że Cię oszukałem i żądań, że już dawno temu miałem obowiązek ci to wszystko wyjaśnić to... nie mam pojęcia co ja ci mam obowiązek tłumaczyć o z jakiego tytułu. Co więcej, nie mam zielonego pojęcia z tym: "dobrze wiesz, co chce wiedziec".
@mateoaka: o, czekam na materiał. Szczególnie o tej krytyce i problemach ze stowarzyszeniami. Przykro mi, że spotkałeś się z hejtem (w sumie wciąż się spotykasz, patrząc na kolegę wyżej xD). Nie przekuj się, rób swoje ()