Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do dorosłych mężczyzn zaznajomionych z tematem #cuckold
Zazwyczaj fantazje tego typu polegają na tym, że partner ma świadomość tego, że partnerka posiada kogoś na boku, a mimo to pozostaje z nią w związku. U mnie niestety jest krok dalej, tzn. że biorę w tym udział. Na przykład robię za podnóżek dla jej gacha gdy oglądają telewizję w naszym salonie albo podaję im napoje gdy on ją obejmuje. W bardziej erotycznych fantazjach to wchodzę do pokoju gdy oni leżą na łóżku tuż po, a dziewczyna każe mi zmienić pościel i pełen frustracji i złości robię to gdy gach leży z nią w naszym łóżku. Najostrzejszy przypadek jaki miałem to że typ wbija na chatę, wyrzuca mnie na golasa z mieszkania i zajmuje się moją dziewczyną podczas gdy ja tam za drzwiami nagi walczę z drzwiami żeby powstrzymać "cierpienia" mojej kobiety, ale ponoszę porażkę.

Dwa pytania:
1) Czy to się kwalifikuje na psychiatrę? xD
2) Czy jestem jedyny?

#seks #pytanie #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639a01a18161f849f0373635
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem skąd u ludzi takie prawidło, że za sam fakt bycia fantazją seksualną bez krzywdzenia drugiego człowieka (i to bardzo w płytkim rozumowaniu) to wszystkiemu przyklaskują. Przecież realizacja tego co napisał Anonim mogła by go zniszczyć na całe życie, nie widzicie tego? To jest wstęp do trudnej dyskusji, a nie "jak fantazja to fantazja, wszystko git i #!$%@?". @asiaczk: @kocham_wykopka:
@Faiko: A ja uważam, że fantazje w głowie to fantazje w głowie. Sama miewam takie, które w głowie mi się podobają, ale przenigdy bym nie chciała ich realizować właśnie dlatego, że fajne są tylko w głowie. Co więcej zdecydowana większość ludzi takie miewa więc hello :)
@Faiko: To co powiedziała @asiaczk, fantazje nie muszą być normalne. Ludzi podniecają różne rzeczy, a to czy do tego doprowadzą to już zupełnie inna kwestia.
Realizacja takiej fantazji jak ma op nie dzieje się przypadkowo i nagle, to są długotrwałe przygotowania w którym na każdym etapie op powinien moc zrezygnować. On nie zacznie przecież od razu od robienia za podnóżek, a raczej od tego że jego partnerka będzie pisała erotycznie
@Faiko: No nie do końca chyba o to chodzi w poniżaniu, sama lubię być poniżana, lubię jak niebieski na mnie napluje czy da mi w twarz, co jednoczenie nie wywołuje u mnie obrzydzenia do mnie, bo czemu by miało.

Chodzi o obrzydzenie do swoich fantazji, że czujesz się winny mając je bo są sprzeczne z twoim kodeksem moralnym.
Nie wiem, przykładowo ktoś brzydzi się zdradą całkowicie a jednocześnie fantazjuje o wyruchaniu