Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie, jak wiara mówi, że Paulinka jest z bogatego domu XD starzy siedzą w blokowisku w Rumi, na przedmieściach Wejherowa, gdzie mieszkania kosztowały grosze, a ona sama żyła w pokoiku z 8mkw. Małą furkę dostała, żeby się w internetach jakoś pokazać, a później kawalerkę w Krk na krechę, którą jeszcze jej stary remontował przyjeżdżając z drugiego końca Polszy, zamiast firmę wynająć XD torebki guczi a lody w stanach za 5 dolców to za dużo. Pozerstwo, nic więcej, trochę to smutne.
#friz
  • 8
@danoneek: sprawiała wrażenie bogatej, dużo podróżowała, jakieś drogie ubrania - być może i fejki ale cześć z nich to były nowe kolekcje i musialy być oryginalne, jakoś wnikliwie jej życia nie analizowałem, bo mam swoje - ale tak na szybko oceniając to byłem pewien ze pochodzi z zamożnej rodziny, jeśli jest inaczej to pewnie miała bogatych partnerów thats all
@Oskaros: klitka blokowiska jej rodziców i jej schowek na miotły był na odcinku u niej. Torebka Gucci i jej marudzenie, że lody po 5 dolców w Stanach, z czego bekę cisnęła nawet fusialka, było na odcinki friza chyba. O tym, że ojciec z Trójmiasta do Krakowa przyjeżdżał remontować jej chatę i kłaść podłogę było u niej na odcinku.

sprawia wrażenie bogatej

Dokładnie. Sprawia wrażenie. To jest właśnie definicja bycia pozerem.